WWW.AMINAAXELSSON.COM   MY BLOG (SWEDISH)   PORTFOLIO   VIDEO CLIPS   RÉSUMÉ   CONTACT   RECOMMENDED LINKS   MODELS   FREE MEMBERSHIP   MOOREGAMES - POKER, ODDS & CASINO    AMINAS DEJTINGHÖRNA  
Dagens bild
WEDNESDAY 29 FEBRUARY 2012 - 21:00




Click here and tell me what you think - (0 Comments)
CATEGORY: NO CATEGORY




Den svenska sanningen - Sanna & Anders, ni är bäst;)
WEDNESDAY 29 FEBRUARY 2012 - 14:46

Våra kära vänner Sanna & Anders har gjort en musikvideo & låten är riktigt grym

 

Den svenska sanningen

 

Eftersom jag känner detta galna par så är det givetvis extra roligt för jag vet att det här är två starka & orädda människor som går sin egen väg.

 

Jag älskar deras känga i ansiktet på den missunnsamma massan som uppenbarligen inte kan glädjas & respektera att det går bra för människor som faktiskt jobbar hårt & med rätta lever det goda livet.

 

Att rätta sig in i ledet & köra den osynliga Svensson stilen är inget för dessa två. Älskar människor som vågar!

 

Sanna har jag känt under en längre tid & en tuffare & starkare människa får man nog leta efter. Att hon därtill är skitsnygg gör ju inte saken sämre.




Click here and tell me what you think - (1 Comment)
CATEGORY: MUSIC




Dagens ögonstatus - Sakta men säkert bättre
WEDNESDAY 29 FEBRUARY 2012 - 11:50

Ja nu börjar det väl gå åt rätt håll men det går fan inte fort. Synnedsättningen är påtaglig & att vara ute i mörker med en massa lampor är skitjobbigt.. Lite som när man har tårar i ögonen, man ser allt suddigt & dubbelt..




Click here and tell me what you think - (0 Comments)
CATEGORY: PERSONAL




Sexnovell - Kidnappad i S:t Petersburg
WEDNESDAY 29 FEBRUARY 2012 - 03:30

Det här är utan tvekan en av de råaste sexnovellerna som jag har läst.. Ok den är lång men för dig som orkar läsa den så väntar en upphetsande & brutal berättelse som verkligen fastnar..

 

 Linda stod framför hotellspegeln och betraktade spegelbilden av sig själv. Dräkten som hon skulle ha på sig hade hennes kille valt och den tjugotvå åriga unga kvinnan kunde inte annat än sucka inombords då hon betraktade hans val. Hon såg ut som om hon skulle stå under en gaslampa och invänta äckliga män! Inne i badrummet kunde hon höra duschen och hur hennes älskling John nynnande fram valda bitar svensk pop med mer entusiasm än talang. Dom var inbjudna av hans chef till en weekend i St: Petersburg. Dom skulle fira sammanslagningen med den Ryska firman som Johns chef var delägare i. Linda förstod vilken chans detta var för John. Hans chef, Åke, hade antytt att han skulle få en bättre position och en avsevärt högre lön. Duschen slutade strila inne i badrummet och hon kunde höra hårtorken brumma medan bitar av “Sommartiden” ansatte hennes öron.
Linda drog lite i den löjligt korta svarta skinnkjolen i ett fåfängt försök att göra den längre. Varför köper killar för små kläder då dom ska handla? Tänkte den unga kvinnan. På skrivbordet låg deras inbjudningskort till festen som skulle hållas ett stycke utanför staden. Temat var “Vampar och vampyrer, hennes John hade ordnat kläderna i sista ögonblicket. Inte kunde hon drömma om att hon skulle få såna här kläder! Linda tog ett steg bakåt på sina höga klackar och tittade på sin egen spegelbild. Det här var ljusår från det hon normalt bar, herregud, det här skulle hon knappt våga ha på sig i sovrummet ens! Svarta högklackade skor, svarta stay-ups som satt som målade på hennes långa slanka ben, en kort skinnkjol som som med nöd dolde hennes bak, ett kort svart linne som lämnade hennes platta mage bar samtidigt som den generösa urringningen visade upp hennes uppnosiga fasta bröst. Nu fanns det inte tid att ordna något annat och Linda suckade lite inombords, det var för Johns skull som hon gick på festen. Hans chef, Åke och hans fru Lena, var inte direkt människor som hon tyckte om. Åke var urtypen för en kladdande medelålders man och hans fru Lena kunde beskrivas som femton år yngre än sin man och minst lika vulgär. Linda kände ett sting av dåligt samvete. Hon borde inte tänka så om Johns chef och hans fru. Dom var trevliga och dom hade faktiskt bjudit hela firman på resan och nu skulle dom på fest. Men Linda rös till lite inombords då hon mindes dom gånger som hon mött Åke och sett den lönnfete medelålders mannen klä av henne med blicken. Hans fru hade också gjort den blonda unga kvinnan illa tillmods, men mest hade hon blivit svartsjuk då hon sett kvinnans oblyga flörtande med sin kille. John hade rodnande förklarat för Linda att det inte var en chans att nått skulle hända, sen hade han skrattat till åt hennes svartsjuka och sagt att den var gullig. Men Linda kände att den inte var gullig, bara så fruktansvärt irriterande. Visst var det hans chefs fru, men jäklar om hon skulle göra nått mer än antydda och flörta med hennes kille!

- Himmel älskling...
En djup röst från badrumsdörren avbröt hennes tankar. John stod där med sina svarta byxor på sig, hans vältränade kropp glänste svagt av vattnet från duschen och hon kunde se hur överraskad han såg ut då han tittade på henne.
-Gillar du dräkten...? Frågade hon nästan blygt samtidigt som hon njöt av hans beundrande blick.
- Gillar... Herregud du ser urläcker ut! Snurra runt så jag får se hur du ser ut... Jesus, vilken läcker tjej!
Lindas trumpna min sprack upp i ett försiktigt leende medan hon tog snurrade ett varv framför sin pojkvän. Hon älskade hans uppskattning av henne, samtidigt kunde hon inte låta bli att tänka på vad hennes mamma skulle tycka om hon såg sin dotter i såna här kläder, hon skulle inte tycka om det, det visste Linda.
- Det är synd att vi inte har mer tid, viskade John medan han omfamnade Linda och drog hennes mjuka kurviga kropp intill sin starka vältränade.
Hans läppar snuddade hennes och Linda särade på sina mjuka skära läppar för att ta emot hans tunga. En varm våg sköt genom hennes kropp och hon njöt av att känna hans hårda muskler mot sin egen kropp.
- Jag kanske kan ha på mig det här senare? Viskade hon till honom.
Han tittade ner på henne och log, det hoppas jag, sa han.
- Jag köpte en sak till dig, sa han och lösgjorde sig från deras omfamning, en liten sak bara, hoppas att du gillar den. John drog fram ett litet paket som han gömt under kudden. Linda öppnade den och tog fram en liten mörk ask. Försiktigt öppnade hon spännet och fällde upp locket.
- Åh den är underbar älskling, log hon medan hon tog upp armbandet med sina tunna guldlänkar.
Hon betraktade det fina guldarmbandet och såg att hennes namn stod skrivet på baksidan av länkarna.
- Tack älskling, sa hon och slog armarna om honom.
- Jag hoppas att den passar, kanske lite för stor, men det går att fixa imorgon...
Linda höll upp handleden och betraktade armbandet, den såg mycket dyr ut och John såg hennes blick.
- Oroa dig inte, jag ville vänta till senare att berätta, men jag kommer att bli regionchef här... Med avsevärt högre lön...
-Är det sant? Frågade hon häpet, hade han verkligen fått drömjobbet?
- Ja, Åke ska berätta det senare ikväll, så jag tyckte vi kunde fira det med att köpa något fint till dig...
Deras läppar möttes igen och Linda kände hans tunga mot sin egen, Gud vad hon älskade honom!
Hon kunde känna hans händer glida nerför hennes rygg och smeka hennes läderklädda stjärt, hon stönade svagt och undergivet in i hans mun medan hans starka händer smekte hennes spänstiga stjärt under det mjuka lädret. Hon flämtade till då hans hand gled under den korta kjolen och smekte hennes stjärt.
- Stringtrosor? Frågade han och såg djupt in i hennes gråblå ögon. Linda nickade.
- För din skulle, viskade hon tillbaka och sträckte sig uppåt för att få mer av hans lockande kyssar.
- Gud, att vi inte har mer tid..., stönade han och hon kunde känna hur mycket han ville ha henne.
vi får ta igen det senare, då vi är tillbaka hit..., andades hon. Upphetsningen sjöd i hennes kropp och utan att riktigt kunna styra sig smekte hon honom utanpå dom svarta byxorna. Hon kunde känna hur hård han var under det tunna tyget.
- Nu är det bäst att Greve Dracula gör sig inordning, annars så kommer vi försent..., motvilligt lösgjorde han sig från hennes omfamning. Hennes hand gav honom en sista smekning och Linda hörde honom mumla fram något om att detta var tortyr och något hon skulle ta upp med sin Amnestygrupp där hon var sekreterare.
Linda fnissade till, het kärlek dunkade i takt med hennes pulsslag. Om man ändå kunde snabbspola kvällen! Medan hon sminkade sig kunde hon se John få på sig sin Dracula dräkt komplett med huggtänder. John fick på sig det sista och kastade en blick på klockan, om mindre än tio minuter skulle bilen komma. Han kastade en blick på Linda som satt framför spegeln som en vågad, lite syndig dröm. Kombinationen av hennes oskyldiga vackra utseende och den svarta vampiga utmanande dräkten fick honom att vilja ha henne. Men han visste att det fick vänta till senare.


Linda fick på sig en kappa innan hon och John tog hissen ner till hotell lobbyn.
Den blonda unga kvinnan kunde känna blickarna från män då dom stod och väntade på bilen som skulle köra dom till festen. Tack och lov för kappan som dolde hennes klädsel, annars skulle dom väl ha trott det värsta.

*


Linda smuttade lite på den svala Champagnen och tittade ut genom limousinens tonade rutor. Stadslandskapet tunnades ut till enstaka hus upplysta av hårda kalla lampor. På avstånd kunde hon se ljusen från dystra betonghus och fabriker. Inne i bilen var det behagligt varmt med musik i högtalarna och god dryck. Linda lutade sig mer mot John medan hon betraktade den dystra miljön utanför bilfönsret. Dom var ett halvdussin personer i bilen och stämningen var hög.
Linda drack ur sitt glas och utan att riktigt hinna med så var det lika snabbt påfyllt av mannen som satt mittemot. Han hette Jurij och var en av Åkes affärsbekanta, men Jurijs ögon var hårda och kalla. Det var inte utan att Linda undrade vilka affärer som Jurij egentligen sysslade med.
Utanför rutan susade dom förbi en grupp unga flickor som stod bredvid ett tomt bensinfat, flammorna nådde knappt ovanför kanten och Linda vred huvudet för att få en skymt av dom.
- Det finns fler av dom här framme, sa Jurij med ett svagt leende.
- Vad... Vilka är dom? Frågade Linda fast hon redan anade svaret.
- Gatflickor, sa Jurij kort på sin accentuerade svenska.
Linda tittade ut i mörkret, bilen hade saktat ner lite nu och husen närmast vägen var hjälpligt upplysta så att hon kunde se den spruckna fasaden och dom trasig förspikade fönstren.
I små grupper stod unga kvinnor och flickor huttrande i sina små kjolar och tunna blusar. Dom såg så unga ut! Linda tittade ut på dom, det var så hemskt. Hur förnedrade och utnyttjade måste dom inte vara!

Området såg inte ut att vara det bästa och som om Jurij läst hennes tankar sa han något om att det var ett hårt område, farligt. Linda tittade på honom och hon kunde nästan känna brutaliteten ligga under en tunn yta hos mannen. Om han tyckte att området var farligt så måste det vara så. Linda var glad att hon satt i bilen, men dom stackars flickorna som stod där ute för att sälja sina kroppar hade inget val. Hur utsatta var inte dom? Någonstans i bakhuvudet tänkte hon att då hon kom hem till det trygga Sverige igen så måste hon göra något för tjejerna som var tvungna att gå på gatan för att få ihop det som var så självklart i Lindas värld.


Bilen kom fram till den stora muromgärdade villan. Chauffören stack ett kort i en läsare och grindarna svängde upp i spöklik tystnad. Ett svart kamera öga följde bilen då den rullade in på den asfalterade uppfarten och uppför den dåligt upplysta vägen som ledde upp till huset. Allt gav intrycket av att huset var som ett fort i fiendeland, eller kanske godsherrens borg som tronade mitt i riket.

Åke och Lena hade tagit emot dom, presenterat dom för värden och hans unga fru. Linda kunde direkt känna Åkes blickar på sin kropp och den unga kvinnan vred lite olustigt på sig. Gubben stirrade oblygt ner i hennes djupa urringning och hon kände ett ött äckel mot honom. Han var så oattraktiv med sitt tunna hår och gubbiga mage! Riktigt urtypen på en kladdande snuskgubbe. Hans fru var inte mycket bättre, för mycket smink och skamlöst slampiga kläder som visade upp hennes stora bröst och vältrimmade stjärt. Linda kände ett sting av svartsjuka då hon såg den medelålders kvinnan oblygt stöta på John. Den unga kvinnan kände ilska och irritation stiga i henne i takt med att välkomstdrinken tog slut och nya champagneglas stacks i hennes hand av Åke. Utan att riktigt tänka på det tömde hon den svala bubblande drycken, nu var hon inte van att dricka och utan att riktigt tänka på det kände hon hur berusningen tog överhanden. Visst var det trevligt, visst var det gott med alla små snittarna som bars runt av serveringspersonalen, men Linda kunde inte slappna av. Tanken på den äldre kvinnan och Jon fick hennes svartsjuka att sticka allt vassare i henne. Hon stod och pratade med ett trevligt par från Belgien, affärsbekanta till värden, då hon plötsligt blev varse att hon inte sett John på ett tag. Lena var också borta! Med ens blev hon orolig, arg och irriterad. Var sjutton hade han gått? En misstanke slog henne. Hon hade sett John dansa med Lena för en stund sen, och hon hade inte tänkt på det då, men låten efter hade varit en långsam smäktande Rysk schlager, som gjord för att dansa nära varandra...

Hon ursäktade sig och gick tillbaka till dansgolvet för att se efter om John var där. Det var en massa gäster inbjudna och hon stod och spanade ut över människorna. Alla var i maskeraddräkt som om, kvinnorna mer utmanade klädda än männen och Linda hade känt blickarna på sig under kvällens lopp. Blickar som hon inte direkt hade något emot, men nu kände hon den gnagande oron i sig. Var hade han tagit vägen?
Det var inte direkt så att hon skulle kunna fråga någon, “Ursäkta har du sett var greve Dracula tagit vägen någonstans?” Det fanns minst sjuttio stycken Transylvanska grevar här och att hitta en av dom var ett hopplöst företag. Linda tog ett nytt höghalsat glas med sval champagne och tog några klunkar av det. Kanske hade dom gått en trappa upp? Eller kanske gått ut i parken? Den unga kvinnan förstod att det skulle vara so att leta efter en nål i en höstack, huset var stort, som en herrgård, parken ännu större och mörkare. Men så slog det henne en sak, det fanns ett lusthus där, hon hade sett det från fönstret, de var Lena som hade kommenterat det att såna hus gjorde skäl för sina namn. Sen hade hon gett John en blick som fått honom att skruva besvärat på sig. Naturligtvis. Dit måste dom ha gått! Bestämt och på smällande klackar gick Linda ut över altanen och bort mot lusthuset.

John kramade den äldre kvinnan, hennes mun öppen och het mot hans egen och han kunde känna hennes händer smeka hans starka unga kropp. Hon luktade av dyr parfym och hennes kropp pressades mot hans. Herregud vad höll han på med?! Dom hade dansat och lenas kropp hade tryckts mot hans, hennes andedräkt varm mot hans hals, öra. Först hade han inte riktigt reagerat då hon kysst honom, sen hade det känts lite lockande, farligt. Spännande också med en kvinna som var så framåt, nästan aggressiv. Så olik hans egen Linda. Sen då Lena föreslagit att dom skulle ta en promenad i trädgården och utan att John riktigt förstått hur hade dom hamnat här och...
Hans hand slöt sig runt Lenas ena bröst, tung, stor och upphetsande kramade han det svällande klotet och han kunde känna den äldre kvinnans styva bröstvårta mellan sina fingrar. Han smekte den stretande lilla knoppen och den äldre kvinnan andades tungt in i has mun, hennes tunga mot hans. Med en stöt kände han den äldre erfarna kvinnans hand smeka hans svällande kuk genom dom mörka byxorna, vana fingrar som gned hans hårda manlighet och skickade stötar av upphetsning genom hans kropp. Han kunde känna hennes fingrar dra ner hans gylf med ett metallisk raspande. Han flämtade till då hennes fingrar letade sig in i hans byxor och grep tag om hans kuk. Den äldre kvinnan spann som en nöjd katt då hon drog fram hans hårda massiva kuk i den svala luften.
- Mmm, inte illa, sa hon med hes upphetsad röst, hennes hand rörde sig fram och åter och John stönande.
Det var fel, det visste han, det var inte rätt! Han älskade Linda och han skulle inte kunna göra så här mot henne. Han skulle själv inte tolerera otrohet och nu var han själv på väg att göra det som han avskydde att andra gjorde. Nej, han kunde inte. Det spelade ingen roll att han redan gått för långt, men han kunde se till att det inte gick längre!
Med en kraftansträngning frigjorde han sig från Lenas omfamning, den äldre kvinnan blinkade lite förvånat mot honom då han bestämt tog ett steg bakåt.
-Förlåt Lena, men det är inte rätt..., sa han och den blonderade kvinnan tittade förvånat på honom.
-Men du vill..., sa hon med en blick på hans ådriga hårda kuk. Han nickade och började fumla tillbaks den i byxorna.
-Ja det är klart ja vill, du är urläcker, men det är inte rätt mot Linda.
Lena öppnade munnen men hon såg hans bestämda blick, så log hon och skrattade till.
-Du är den siste gentlemannen John, log hon med glittrande ögon, förlåt mig gubben, men du är rätt läcker själv...
John strök undan en hårslinga från sin panna, deras ögon möttes och han kunde inte låta bli att smittas av hennes leende.
-Vi är ett par idioter, eller hur? Sa han och skrattade till.
-Tala för dig själv, skrattade hon, men om du känner för lite..., hon gjorde en armrörelse som om hon runkade en osynlig kuk, ... Så vet du var jag finns.
John nickade och Lena gled upp bredvid honom, hon krokade i hans arm i hans.
-Linda skulle bara veta vilken fin kille hon har, sa den äldre kvinnan. Du är inte sur på mig för att jag ville ha dig? Undrade hon och sneglade på honom.
Han skakade på huvudet.
-Nej, jag skulle ha sagt ifrån tidigare.
-Bra kompis, log hon, nu går vi och letar rätt på din läckra lilla tjej så du får ägna kvällen åt henne. Men jag förbehåller mig rätten att vara avundsjuk på henne, det ska du veta.
-Det kan jag stå ut med, sa John och tillsammans gick dom tillbaka till festen.

*****

Linda hade sett allt hon behövde. John och den där Lena tätt sammanslingrade. Den unga kvinnan hade stått och tittat på . Dom hade kysst varandra och Linda hade känt tårarna komma. Då hade hon rusat så gott det gick på sina höga klackar tillbaka genom parken, tårar hade förblindat henne och hon hade ramlat raklång på det fuktiga gräset. Men hon hade rest sig och skyndat vidare. Nu ville hon hem till hotellet! Bort härifrån! Hon ville inte träffa någon! Dom skulle bara undra varför hon grät, varför hon ville bort, själv, utan sin fästman...


Linda nådde ner till grinden, bara hon kom ut så skulle hon få tag på en taxi och sen skulle hon till hotellet. Och... Sen visste hon inte vad hon skulle göra. Bara att hon vill slänga sig raklång på sängen och låta sin förtvivlan över Johns svek få fritt utlopp långt borta från nyfikna. Det här var privat, något som bara angick henne själv. Linda slank ut genom grinden som stängdes tyst bakom henne. Gatan låg öde, och ensamma gasljus spred ett kallt dystert sken ner på asfalten. Ogräset som växte runt stolparna kastade skarpa vassa skuggor i det artificiella ljuset. På avstånd kunde hon höra ljudet från den dunkande basen. Ingen bil syntes, och Linda kände hur kylig luften kändes. Först nu insåg hon att hon inte hade någon mobil med sig, inte för att hon visste vilket nummer hon skulle ringa för att få en Taxi även om hon haft någon. Kanske skulle hon gå upp till huset igen och be dom ringa efter en bil? Eller kanske dom skulle skjutsa henne i limousinen? Lindas höga klackar klapprade mot asfalten då hon gick fram till grindarna. Hon ryckte i dom. Låsta. Stängda. Hon tittade på dom, dom var minst tre meter höga och med vassa järnspettsar överst. Muren som löpte runt huset hade vassa glasskärvor ingjutna i betongen. För ett ögonblick tänkte hon ropa upp till huset, men den unga kvinna visste att den dunkande musiken var öronbedövande där uppe. Ingen skulle höra henne hur högt hon än skrek! Linda insåg att hon inte hade något val. Hon skulle vara tvungen att gå tills hon kunde soppa en Taxi. Den blonda unga kvinnan mindes husen längre ner. Naturligtvis, där fanns det människor och där skulle hon säkert kunna få låna en telefon för att ringa efter en bil, eller få hjälp med att ringa. Lättat över att ha hittat en lösning började hon att gå längs vägen. Snart såg hon dom risiga husen med sina spruckna fasader. En flammande bensintunna och skuggorna runt den fick Linda att minnas gatflickorna. Hon kunde känna deras blickar på sig då hon gick förbi, dom kände inte igen henne och tittade på henne. Linda svalde, rädslan fladdrade i hennes kropp och hon kände hur svaga hennes ben kändes. Vad var det Jurij sagt om det här området? Att det var farligt? Linda drog händerna upp och nerför hennes överarmar. Det var kallt och den unga kvinnan svalde, varför hade hon lämnat festen? Varför hade hon bara stormat ut? En bil gled förbi och hon kunde se siluetterna av tre män i den, hon kunde känna blickarna på sin kropp. Plötsligt blev hon medveten om hur hon var klädd, högklackat, kort skinnkjol och ett kort svart urringat linne som lämnade hennes platta mage bar. Hennes klädsel skiljde sig inte det minsta från flickornas runt bensintunnan! Linda snabbade på sina steg. Varför hade hon lämnat säkerheten vid huset? Det var dumt att bara rusa iväg sådär. Hon skulle ha gått in och avbrutit dom, en kyss, det kunde hända dom bäst, han hade druckit, hon hade stött på honom. Det var dumt av henne att reagera som hon gjorde, för hon visste vad John tyckte om otrohet. Och innerst inne visste hon at han aldrig skulle göra något för att såra henne eller svika henne. Det var ett av skälen till varför hon älskade honom.

Linda såg ett upplyst hus som verkade vara en bar av något slag. Hon kunde höra skränet inifrån och fast hon inte förstod ett ord av vad som sa skickade den aggressiva råa tonen rysningar genom hennes unga kvinnliga kropp. Hon skulle aldrig våga gå in där! Inte klädd så här! Hon skulle inte kunna göra sig förstådd och tänk om det fanns farliga män där? Såna som skulle följa efter henne? Linda snyftade nästan till av rädsla. Mamma, tänkte hon, John, kom och rädda mig! Linda stannade till vid en av de få fungerande gatlyktorna och spanade desperat ut i mörkret. Kanske fanns det en Taxi där! Hon såg en bil närma sig, kanske var det en Taxi? Hon spanade bort mot bilen som närmade sig, den såg bättre ut än dom andra bilarna som kryssade runt. Kanske kunde dom hjälpa henne?


Sergej titta en extra gång på den långa blonda flickan i sina åtsittande svarta kläder. Hon var ny på gatan, det såg han direkt efter att ha varit hallick i hela sitt liv. Michail satt bredvid honom i framsätet på BMW´n och den storväxte mannen med sitt brutala ansikte synade flickan med expertblick. En vacker liten duva som flugit hit till deras område!
Sergej tittade på flickan, hela hennes kropp skvallrade om att hon var en nybörjare, hon såg rädd och osäker ut. Hon tittade bort mot deras bil då dom sakta rullade fram mot henne.
-Vad tror du, brummade Michail utan att ta blicken från den blonda flickan.
-kan vara den där jävla Micha som skickat in ett av sina luder igen för att sno våran marknad. Fan ta den där gudlösa kuksugaren!
-Fattar inte att han skulle vara så korkad, men det är Micha det! Fräck som en jude!
Sergej saktade ner bilen så den kröp fram mot flickan, han kunde se hur hon tog ett par ovana steg på sina skyhöga klackar mot dom.
Dom skulle få lära henne en läxa, det var helt klart. Och den läxan skulle bli ett meddelande till Micha om vad som skulle hända varje gång han ville in på deras område. Det var ett lågintensivt kallt krig mellan dom och andra rivaliserande grupper. Unga horor skickades fram som minröjare för att testa om motståndaren var svag. Om han var det så skulle han snart vara borta från den lukrativa marknaden som fnask och trafficking innebar. Och Sergej tänkte inte låta det hända! Han skulle med nöje statuera ännu ett exempel som skulle avskräcka både hallickar och horor från att våga sig in på hans område!

Linda tog ett steg framåt mot den dyra bilen som saktade in, tack och lov. Hon var räddad! Säkert affärsmän som talade engelska, som kanske skulle kunna skjutsa henne eller hjälpa henne att få tag i en Taxi! Dörren öppnades och två män steg ut, fint klädda med någonting i deras kalla ögon fick henne att instinktivt stanna upp. Något i hennes kvinnliga väsen skrek ut, men innan hon hunnit röra sina plötsligt stela lemmar var dom över henne.

Linda hade aldrig någonsin i sitt vuxna liv blivit utsatt för fysiskt tvång. Den ena av männen, den större av dom högg tag i hennes armar. Ett stålhårt grepp som fick henne att skrika till då han utan ansträngning vred hennes armar upp på ryggen. Smärta skar igenom hennes kropp och hon kände hur han föste henne framåt, mot bakdörren som öppnats av den andre mannen.
Linda skrek till av skräck, men hon visste att ingen skulle hjälpa henne. Inte här.
Mannen tryckte ner henne på sätet, hans kropp stor och tung ovanpå henne och Linda försökte slingra sig undan honom, men hon satt fast. Ett nålstick i hennes fasthållna arm, sticket smärtade till och hon kunde känna hur nålen trycktes djupt in i henne.
Dom stack henne! En spruta...!
Snabbare än vad hon trott var möjligt kände hon ett varmt mörker sluta sig om henne och det var som om hon förlorade fotfästet och föll djupt ner i en svart bottenlös brunn.

Michail reste sig upp från den slappa kroppen, Sergej stoppade tillbaka sprutan i etuiet igen tillsammans med dom andra sprutorna och ampullerna. Han reste aldrig utan sitt “apotek“, som han kallade det för. Droger för varje tillfälle.
Michail tittade sig omkring, inte för att någon skulle våga ingripa men vanan att vara försiktig och ligga steget före satt i. Det hade trots allt hållit honom vid liv, både i Tjetjenien och här i St. Petersburg. Den blonda smärta flickan låg drogad och utslagen i baksätet på bilen och hennes korta skinnkjol hade halkat upp en bit på hennes lår. Han kunde se dom svarta stay-upsen och hennes smidiga hud ovanför.
-Vad tror du Sergej? Undrade han. Sergej ryckte på axlarna.
-Antingen Micha eller någon ung korkad amatör, det är vad jag tror. Men det spelar ingen roll, vi tar med henne till klubben och lär henne en läxa.
Michail nickade och ett sadistiskt flin spred sig över hans ansikte då han tittade igen på den utslagna flickan. Hon var verkligen vacker, oförstörd. Det skulle bli ett sant nöje att ta hand om henne. Hans hand rörde sig uppför hennes ben. Silket kändes halt under hans hand och han nådde hennes varma lena hud. Han snuddade vid hennes läder kjol och han drog upp det mjuka skinnet över flickans mjukt rundade stjärt. Hennes bak var ungdomligt fast och hennes stjärthalvor lyste mot honom. Hon hade ett par svarta stringtrosor på sig och han kunde se stringen försvinna in mellan hennes stjärthalvor. Pulsen snabbade på i hans kropp. Han hade haft massor av kvinnor och flickor, härdad av det brutala kriget i Kaukasus så var våldtäkt inget okänt för honom. Tvärtom så njöt han av det, precis som Sergej så var det ett av de medel dom använde mot flickorna som gick på gatan. Både som straff och för att skrämma flickor som arbetade åt dom. Med ett stön särade han upp den nerdrogade hjälplösa flickans stjärt, han kunde se hennes skära hårlösa anus, rynkigt och orört. Hans fingrar rörde sig lite nedåt och han såg hennes blonda fitta. Han släppte greppet och reste sig upp. Det var dags att ta henne till deras klubb. Där skulle dom vara ostörda.



**********************

Linda vaknade långsamt till. Var befann hon sig någonstans? Hon hade haft en sån otäck dröm...
Sakta och mödosamt fokuserade den unga kvinna blicken. Rummet kom i fokus precis som om det var en film med dålig skärpa som sakta förbättrades för varje andetag hon tog. Hennes hjärta slog hårt och snabbt då hon såg rummet. Smutsiga väggar med rivna och slitna tapeter. Ett tak med sprucken rappning och mörka fuktfläckar som bildade mönster. En pinnstol, en byrå, en knölig säng som knarrade till under hennes rörelser. Linda försökte sätta sig upp men det stramade till kallt och hårt runt hennes handleder. Med en isande skräck insåg hon att ett par stadiga handbojor höll hennes handleder fastlänkade i sängaveln. Linda drog lite i dom och stålet rasslade till. En snyftning tvingade sig upp ur hennes bröst. De var en mardröm! Det kunde inte hända! Linda vätte läpparna vågade hon skrika efter hjälp? Tänk om ingen skulle höra? Bara dom okända som fört henne hit...tänk om dom ville göra henne illa? Skräcken sög all kraft ur henne och hon kände hur hennes kropp sjönk samman mot madrassen. Hon var fången!

Dörren öppnades och två män kom in i rummet. Linda kände igen dom so de två männen som stigit ur bilen. Dom tittade på henne och den unga blonda kvinnan kunde se den farliga glansen i deras hårda kalla ögon. Hon rös, försökte slingra sig undan på sängen, plågsamt medveten om hur hjälplös hon var och hur lite kläder hon hade på sig.
Dom ställde sig på var sin sida om henne och dom stirrade ner på henne. Linda vred sig under deras blickar.
Hennes kvinnliga instinkt talade om för henne vad männen tänkte göra med henne, och hon kunde inte göra någonting för att hindra dom! Hon var deras fånge som dom kunde göra vad som helst med!

-S...snälla...l...låt mig gå... Orden hackade sig hur henne, lindas hals var ihop snörd av skräck och hon kände tårarna välla fram i sina blå ögon. Hon fick tvinga fram varje stavelse på engelska, ett språk som hon antog att männen förstod och det enda hon kunde kommunicera på bortsett från svenska.
Männen tittade på varandra.
-Håll käft ditt lilla luder, vi ska lära dig hur det går för små horor som försöker göra affärer på vårat område!
Linda stirrade chockat på den mindre av de två, hans ögon var svarta och hårda, en sadistisk glans lyste i dom och den unga kvinnan kände sig som ett fångat skrämt rådjur.
-H...hora...? Nej, ni förstår inte jag är inte en hora! Jag kommer från en fest! Jag...jag är svensk...jag..., orden forsade ur henne, som om hon inte hade någon kontroll över dom. Hon ville förklara varför, herregud allt var ett missförstånd! Dom trodde att hon var en gatflicka!
Slaget kom snabbt och oväntat.
Rummet exploderade till i stjärnor och smärtan blixtrade igenom hennes kind och ut i huvudet. Linda skrek till och den mindre av de två högg tag i hennes mjuka blonda hår. Han slet upp hennes huvud och Linda skrek till. Det kändes som om han skulle slita av henne håret! Linda skrek till av smärta och skräck. Ingen hade slagit henne förut! Ingen! Mannens ansikte var bara en centimeter från hennes. Hans andedräkt stank av tobak och vodka.
-Lyssna nu lilla hora! Jag har inte tid för lekar eller lögner! Klädd som en hora och på en gata där horor jobbar! Du är en hora! Hör du det din värdelösa lilla fitta, en hora!
Han ryckte i Lindas hår och tårar av skräck och smärta rann nerför hennes kinder.
-Säg efter mig nu, fortsatte han, jag är en hora...
-J... jag ä... är en h... hora..., Linda snyftade fram orden, mer rädd än hon någonsin varit i hela sitt liv. Mannen släppte hennes huvud med ett kallt leende.
-Bra lilla hora, han nickade åt den storväxte mannen och Linda hörde raspandet från en gylf som drogs ner. Hon svalde, hennes kropp skakade till i skräck och hon hörde den storväxta mannen närma sig. Hon kunde känna värmen från hans kuk. Men hon knep ihop ögonen som om hon var en liten flicka, som om hon kunde stänga ute det hemska som skulle hända.
Något varmt, lent och kladdigt gneds mot hennes kind, drogs över hennes mjuka hy ner mot hennes ihopknipna läppar. Linda visste var det var för något. Och hon visste vad mannen ville att hon skulle göra. Men hon kunde bara inte! Hon kunde bara inte! Det var knappt att hon gjorde det för John... Äcklad kände hon kuken gnidas mot sin mun, men hon tänkte inte göra det! Aldrig! Vad dom än skulle göra med henne tänkte hon inte göra det!

-Öppna munnen, morrade den storväxta, men fick bara en snyftning till svar.
Ett nytt blixtrande slag.
Linda skrek till.
Ett par fingrar sökte och fann hennes bröstvårtor och hon kände trycket runt dom. Hur dom tog tag i den känsliga knoppen. Vred till. Drog. Nöp. Linda skrek till. Vred sig, stålet bet och skavde i hennes handleder, rasslade mot säng gaveln Hennes unga starka kropp försökte undkomma fingrarna som plågade henne. Linda sparkade desperat med benen utan att träffa något. Fingrarna lämnade hennes brötvårtor och den unga kvinnan snyftade till i smärta och lättnad.
-Öppna munnen...
Långsamt tvingade hon sig att öppna munnen, hon kunde känna den hårda varma kuken sakta glida in i hennes mun. Försiktigt drog hon sin tunga runt den hårda salta dunkande manslemmen. Den kändes så stor i hennes mun, hon kände hur den hårda kuken läckte ut försats och den blandades med hennes saliv och rann ur hennes mun. Linda hulkade till, hon blev våldtagen! Tvingad av två män som trodde att hon var en hora! Den unga kvinnans läppar var slutna om kuken, hennes tunga smekte och retade den tjocka kuken och hon kunde höra hur mannen stönade dovt. Linda kände hur den andre mannen särade på hennes darrande ben. Skräcken hade förvandlat hennes muskler till vax och hon var som en docka. Nya tårar rullade nerför hennes kinder, och hon kunde känna hur ett blåmärke växte och mörknade på ena kinden. Det smärtade runt ena ögat också. Den unga kvinnan var chockad över det dom utsatte henne för, men det som var värst var att det verkade vara rutin för dom båda männen! Om detta var rutin, vad var dom då inte kapabla till?
Hennes ben var särade nu och Linda kände hur skammen brände i hennes ansikte, trosorna spände som ett smalt mörkt band över hennes fitta. Hon stönade uppgivet, det enda som fanns mellan hennes mest kvinnliga och ömtåliga ställe var ett tunn tygbit...

Sergej drog trosorna åt sidan, han kunde höra den blonda unga kvinnan snyfta till igen och han kastade en blick på hennes ansikte, hon skulle ha en ordentlig blåtira imorgon. Hennes rödmålade läppar var slutna runt Michails grova ådriga kuk och han förstod att hon använde tungan. Hans blick vände åter till hennes exponerade kön, en välansad blond fitta med små skära blygdläppar. Han vätte ett finger och körde in den till andra knogen i henne. Flickan skrek till med ett dämpat stön, Sergej kunde se Michails grova näve fatta tag i hennes silkesmjuka blonda hår och han tryckte ner hennes ansikte över sin ådriga kuk. Sergej kunde se ådrorna stå ut på flickans mjuka vita hals då hon kämpade för att ta emot den stora kuken. Hon frustade till och det läckte seg saliv ur hennes mun. Det rann ner till hennes haka och hängde i långa glittrande strängar där innan det föll ner på den fläckiga smutsiga madrassen.
Sergej kunde känna hur hon gjorde ett försök att dra ihop benen, hur hon försökte slingra sig undan hans nikotingula smutsiga finger som stöttes in i hennes allra känsligaste inre. Men Sergej lät henne inte komma undan. Han satt sig tungt på hennes ena ben och tvingade isär det andra. Han särade hennes ben brett, så daskade han till henne på insidan av hennes lår och han hörde ett gällt, men dämpat, skrik från den unga kvinnan. Med ett varggrin tvingade han in ett andra finger i henne. Hon var trång för att vara hora! Han stötte in sina två fingrar i henne utan att bry sig om att han gjorde henne illa, han daskade till hennes platta hårda mage, han njöt av att känna hennes fasta mjuka hud under sin handflata och han daskade till igen.
Han ville fortsätta leken med att slå och plåga henne, men han kände att inte kunde vänta längre, han måste ta henne. Nu!
Han drog ner gylfen och hans stora vippande ståkuk släpptes ut i frihet. Han drog förhuden fram och åter ett par gånger. Han kunde höra ljuden från henne, snyftningar, jämranden. Det lät som ett fångat djur och han visste att den unga kvinnan förstod vad som skulle hända med henne och att hon inte kunde göra något för att hindra honom. Han skulle ta henne mot hennes vilja, skända henne, förnedra henne, våldta henne. Med ett stön riktade han in sin feta kuk mot hennes fitta. Hans ollon särade upp hennes mjuka blygdläppar och han pressade på. Han kunde känna den unga kvinnan spänna sig under honom, hennes muskler blev hårda men han tvingade isär hennes ben. Han la sig tillrätta mellan dom medan han sakta pressade på. Hennes fitta var trång, motspänstig. Men Sergej hade tagit otaliga kvinnor och flickor med våld genom åren. Ända sedan han vid 14 års ålder våldtagit sin första flicka hade han njutit av att ta till våld för att få sex. Med ett stön pressade han på inåt i den varma trånga fittan. Han njöt av att känna fittväggarna tvingas upp runt hans kuk och hur han akta trängde in i henne.

Linda jämrade sig runt den tjocka salivhala kuken i sin mun. Hjälplös kunde hon känna hur den tjocka kuken sakta och smärtsamt tvingade sig in i hennes kropp. Det var en mardröm!
John, tänkte hon, John rädda mig! Men ingen kom, det var inte som på en film eller en bok där hjältinnan räddas ifrån att bli våldtagen. Obevekligt, smärtsamt fyllde den främmande kuken hennes fitta. Varenda millimeter av det stenhårda manliga organet trängde sig in i hennes kropp. Hon vred sig hjälplöst under hans angrepp och hon kunde känna hans kroppstyngd ovanpå henne. Hon flämtade efter luft, den tjocka kuken i hennes mun trängde in ett stycke till och den unga flickan kämpade undan en kväljning. Hennes tunga gled instinktivt runt den tjocka kuken och hon sög på den i ett försök att blidka den okände våldtäktsmannen.
En stöt, kuken i hennes fitta drogs ut en bit innan den trycktes tillbaka in i hennes innersta. Det gjorde ont och Linda gnällde till i smärta. En ny stöt och så ännu en. Den tjocka kuken gled smärtsam och stor fram och tillbaka i henne. Linda stönade till, hon kunde känna hur hennes ben särade sig ännu mer i ett instinktivt försök att dämpa smärtan. Det var som om hundratusentals år av kvinnlig instinkt visste hur hon skulle göra för att ta emot den tjocka kuken. Linda gnällde till då hon kände hur hennes fitta blev fuktig, den gjorde det lättare för kuken som plågade henne att glida fram och åter i hennes kropp, den okände mannens testiklar daskade och slog mot hennes ödmjukt uppvända stjärt. Hans händer greppade tag om hennes strumpklädda knäveck och han tvingade hennes ben bakåt. Linda kände hur han stötte djupt in i hennes allra innersta, hans kuk hal av hennes safter.

Plötsligt, utan förvarning, kände Linda hur kuken i hennes mun skickade ut en tjock kladdig stråle, så ännu en, kraftigare än den första och med fasa insåg den plågade unga kvinnan att han kom i hennes mun! Hon hade aldrig tagit emot sperma där! Aldrig! Men mannen gav henne ingen val. Han tömde sig helt i henne och ha tvingade hennes att hålla kvar sin mun runt hans stora kuk. Med en stöt skickade han sin sprutande kuk långt bak i hennes saliv grotta. Hennes sväljreflex tog överhanden och Linda började att svälja hans kladdiga sats.
Hon svalde allt och kände äckel och skam pulsera genom sin kropp.

Med en nöjd suck drog han sig ur hennes mun och klev av sängen. Linda stönade och tittade upp på den andre mannen som knullade henne hårt och djupt. Hon kände sig tömd, förlamad, utnyttjad. Hon var inget annat än en leksak för dom. Något dom kunde roa sig med och plåga för sitt eget nöjes skulle utan att bry sig det minsta om att hon var en människa med känslor och med en älskad man som inte visste vad som hände med henne!
Linda skrek till då han stötte hårt in i henne och till sin fasa förstod hon att han kom i henne. Han hade inget skydd! Ingen kondom! Tänk om han hade sjukdomar...?!


Men den unga kvinnan kunde inte göra någonting åt saken. Sergej stönade till medan han kände hur han kom hårt och djupt inne i den våldtagna blonda kvinnans fitta. Hon var verkligen trång och han hade njutit av varje sekund av att tvinga henne till sex, precis som han alltid njöt av att göra det med motvilliga kvinnor och flickor. Med ett stön tömde han det sista i henne och drog sig sedan ur henne. Han tittade ner på hennes svullna kön, kladdig sperma läckte ut mellan hennes blygdläppar och ner mellan hennes skinkor. Han kunde höra hennes hesa andetag och han tittade upp mot henne. Hennes ansikte var rött, läppstiftet ut smetat och den svarta ögonskuggan runnit nerför hennes kinder i långa svarta streck. Sperma rann ur hennes mun och hennes haka glänste av saliv blandad sperma. Han gav henne en hård örfil, inte för att hon gjort sig förtjänt av det, utan för att han tyckte om det.
Han slog till henne igen och njöt av att känna hennes hud under hans handflata och det sättet hennes huvud kastades åt sidan. Hon gav bara små flämtade ljud ifrån sig då han slog henne.
Sergej klev av sängen och stoppade tillbaka sin kuk i byxorna igen. Den unga kvinnan låg kvar med särade ben och med sperman läckande ur henne. Hon gjorde inget för att skyla sig. Han gissade att hon inte brydde sig längre eller var för chockad över det hon nyss utsatts för.

Han och Michail lämnade nöjda rummet. Hon skulle få ta emot ett par kunder då hon ändå var här, sen skulle dom återvända till henne för att ge henne en ny omgång.

Sergej gick munter en trappa ner till klubbens disk. Den gamle Jurij stod där och bläddrade i en tummad porrtidning och rökte på sin cigarett.
-Jurij, ser du till att ordna fram några kunder till den nya lilla duvan vi tog upp på rummet., sa han. Jurij tittade upp och nickade, hans gamla rynkiga ansikte sprack upp i ett flin.
-Inga som bryr sig? Frågade han.
-Sergej nickade.
-sprid ryktet på dom vanliga ställena, och säg att dom får en ny tjej till specialpris, det borde locka även dom fattigaste. Sergej kände pulsen slå hårt i sadistisk lusta. Ryktet skulle gå bland dom mest hårdföra och vana hor köpare att det fanns en flicka dom kunde få billigt här och göra som dom ville med. Ingen skulle bry sig nämnvärt om vad flickan tyckte. Det skulle bli ett passande exempel för andra som trodde att dom kunde komma in på hans område!



*****************


Åke sneglade på sin mobil. Ett SMS meddelande hade kommit in och han hade ställt in sin telefon så att den skulle vibrera då någon ringde honom från det numret. Musiken dunkade högt på festen och det var inte en chans att han skull ha hört signalen. Det hade varit lite rörigt, John hade tydligen tappat bort sin läckra tjej, Linda. Otroligt korkat av honom. Åke kände sin kuk pulsera till med tanke på den unga vackra kvinnan. Hon hade sett väldigt läcker ut ikväll med sin korta skinnkjol och linne. Men så hade hon försvunnit för ett par timmar sen. Åke gissade att hon nog åkt tillbaka till sitt hotell. Men tydligen svarade hon inte på telefonen.
Utanför fönstret började det dagas, det var framåt småtimmarna nu och Åke kände lusten pocka i sig. Han hade sett fram mot att lägga in en stöt på Linda, men han hade inte sett henne på flera timmar nu.

John hade åkt iväg i taxi och de flesta av gästerna hade börjat åka hem. Han sneglade lite på mobilen. Så log han. Det var från filuren Sergej! Han läste meddelandet och slickade sig om läpparna. En ung tjej som man kunde vara lite tuff emot. Inget som han hade något problem med. Han kastade en blick bort mot sin hustru. Hon gav honom ett ögonkast och han såg hur hon la sig ut för en av de unga pojkarna i serveringspersonalen. Nåja hon hade ordnat sitt och han visste att han var fri att ordna sitt. Det fick bli Sergej.

********************


Taxin stannade framför klubben och Åke klev ut. Luften var kylig och gryningsljuset spred sitt svaga ljus på himlen ovanför de illa medfarna husen. Snabbt och med vana steg gick han fram till dörren och vakten nickade igenkännande mot honom och släppte in honom. Bakom disken satt som vanligt den gamla gubben med sin rynkiga sköldpaddshals och kala hjässa. Han rökte som vanligt och Åke kunde inte låta bli att undra över hur någon som rökte så mycket skräp kunde ha blivit så gammal. Men vad visste han, gubben kanske bara var 20 och åldrats i förtid av alla cigaretter? Han visade upp SMS meddelandet för gamlingen som pekade med tummen bort mot trappan. Åke sköt över några sedlar och för en gångs skulle så begärde gubben inte mer pengar. Fasen, det verkade vara en speciell tjej dom hade där uppe om dom sålde henne så billigt!
Åke steg uppför den gistna trappan som knarrade under hans tyngd. Han fick backa åt sidan för att släppa förbi en illa klädd man som med raska steg gick nerför trappan.
Så ännu en man.
Fasen vilken trafik!
I korridoren såg han flera män stå och hänga, de flesta rökte, en flaska gick mellan dom och Åke kunde höra ljuden från ett av rummen. Ett par glåmiga unga flickor hängde där och en av dom kastade en ointresserad blick in i rummet med den öppna dörren. Åke såg att det stod flaskor här och var i korridoren, ett par överfulla askfat... Tydligen så hade festen hållit på ett tag. Men Åke var inte den som var den. Han visst att Sergej kunde bjuda på riktiga överraskningar ibland. Visst, ibland fick man lämna både etik och samvete hemma men vad gjorde det då man kunde få med sig minnen för livet hem! Som den gången då Sergej fått tag i dottern till en av sina konkurrenter. Himmel, dom hade säkert varit 15-20 stycken som stått i kö för att få ta flickan och han mindes ännu med välbehag den unga tonårsflickans kropp. Han trängde sig fram till den öppna dörren och kikade in. Därinne hängde ett par män och tittade på då en storväxt sluskig typ tog en ung blond kvinna bakifrån.

Åke hörde ljuden från deras kroppar då hans höfter stötte med smaskande ljud in i hennes spänstiga hull. Åke tittade nyfiket på. Den unga kvinnans bröst guppade i takt med mannens rörelser och han såg att hennes svarta strumpor hade revor och hål, hennes skor låg på golvet tillsammans med vad som verkade vara ett sönder rivet linne och en minimal skinnkjol. Säkert något luder som gjort misstaget att försöka sälja sig på Sergejs område. Hennes nakna rygg glänste av svett och sperma. Röda linjer löpte som en exotiskt vägkarta över hennes rygg, stjärt och höfter. Åke tittade ner på hennes stjärt, herregud, några måste verkligen ha njutit av att piska och smiska jäntan!
Hennes bröst hade bit och rivmärken och han såg att huden brustit på en mängd ställen. Hennes ansikte var halvt dold under hennes blonda hårman. Men Åke kunde se hur hennes ena öga var igensvullet, hennes läpp svullnat och blåmärken hade börjat mörkna i hennes ansikte. Dom hade verkligen gått hårt fram med henne!

Med grymtande som från en galt tömde sig den sluskige mannen i kvinnans inre. Med ett trött jämmer sjönk flickan ner på den spermafläckiga madrassen. Åke såg henne ligga där och han hörde hennes ansträngda andetag. Hon måste ha blivit knullad hela natten! Han såg sig runt om i rummet, bäst att använda skydd, tänkte han. Klientelet här brydde sig inte om det, men Åke visste att det vore det bästa för honom. Han ville inte komma hem med något mer än minnet från den här upplevelsen.

Snabbt drog han fram sin kuk medan han lät en av de väntande männen ta henne. Åke tittade nyfiket på medan mannen tog den blonda unga kvinnan analt, inte kvällens första analknull, det såg han, men tydligen gjorde det tillräckligt ont för att hon skulle stöna och jämra sig högt.
Tålmodigt väntade Åke tills mannen var klar innan han steg fram. Kvinnan låg passiv med sitt blonda hår fastsmetat runt sitt svettiga ansikte. Hon gjorde inget motstånd eller sa något då Åke la sig tillrätta på hennes mjuka kropp och lät sin kondom klädda kuk sjunka in i hennes sperma fyllda välanvända fitta. Åke stönade till då han kände hennes fitta sluta sig om hans kuk, han kunde känna andra mäns sperma också och han var glad att han hade kondom. Han knullade henne med långa tag och njöt av att ta henne. Plötsligt stelnade han till. Det var något bekant över henne...
Han drog undan hennes blonda hår från hennes svettiga ansikte och han stirrade ner på henne.
Men... Var det inte... Var det möjligt...?!
Det var Linda!
Vetskapen om att det var Johns läckra lilla tjej som låg här sönderknullad och blåslagen under honom fick honom att bara gapa. Hur var detta möjligt?
Hon måste ha lämnat festen och försökt gå... Men hur jävla dum fick man bli? I ett område som det här? Han pumpade på i hennes slappa kropp medan han funderade på vad han skulle göra efter han kommit. Han kunde inte lämna henne här... Men samtidigt kunde han inte avslöja sig själv, det skulle pratas så mycket efteråt, ställas frågor, hans anseende och rykte skulle naggas i kanten. Han stötte till in i den halvt medvetslösa flickans kropp. Han skulle få skicka ett anonymt SMS till John och sen fick dom reda ut allt. Så fick det bli. Åke ökade takten och njöt av att knulla Linda, hennes kropp var trots misshandeln gudomlig och han älskade sperman på hennes svettiga kropp. Hennes ögonlock fladdrade till och hon öppnade sina ögon, det ena var nästan igensvullet efter ett slag. Hennes blick var glasartad och Åke kunde se hur små hennes pupiller var. Dom måste ha drogat henne, kanske heroin eller något liknande. Lindas skära tungspetts vätte hennes spermkladdiga mun och hon stönade till under Åkes stötar. Han kunde känna hennes utnyttjade välknullade fitta greppa hans kuk i spasmodiska kramper. Herregud, hon verkade gilla det! Åke knullade henne hårdare och hans händer kramade hennes svettiga hala bröst, hans naglar rev ennes hud, men hon verkade inte bry sig. Hon tycktes njuta av hans kuk, han kunde känna hennes höfter röra sig i takt med hans stötar och små masochistiska stönanden kom från henne.
Vilken slyna, tänkte Åke och gav hennes ömmande trötta fitta ett par extra hårda stötar. Han belönades med ett smärtfyllt jämmer från henne och han kunde känna hennes ben slingra sig runt hans midja. Med ett stön kände Åke sin orgasm närma sig och med ett par stötar var han där. En enorm sats sprutade ut och fyllde kondomen med sperma medan han njöt av den drogade unga kvinnans kropp.


Han pustade ut ett par sekunder innan han rullade av henne. En ny man tog genast hans plats och Åke såg en stor ådrig kondomlös kuk försvinna in i Lindas hungrigt gapande fitta.
Han kunde se hennes ben runt den okände mannens midja och han kunde se rörelserna från hennes höfter då han knullade henne. Åke rättade till sin klädsel, ingen idé att dra ut på flickans plåga, han skulle ringa och tipsa polisen så snart han kommit till sitt hotell. Ett par män mer eller mindre spelade inte så stor roll nu, tänkte han. Dessutom visste han att hans hustru nog var i full gång i sängen med den unga kyparen som hon stött på. Åke log lite då han tänkte på vilket gott skratt Lena skulle få då han berättade om det här! Ordentliga lilla Linda, knullad som en påtänd hora på en Rysk bordell. Nåja det kanske inte var så roligt då han tänkte efter, men han visste att Lena skulle uppskatta det. Nu gällde det att få tag på en Taxi.


****************************


Tipset kom till St. Peterburgspolisen lite efter 7 på morgonen. Man skickade dit en patrull till klubben bara för att finna den tom. Sergej hade blivit tipsad av en informatör om den stundande razzian. Tomhänta fick polisen lämna den nedgångna lokalen. Bara någon timme efter razzian fick man in en rapport om en misshandlad naken ung kvinna som låg i en av stadens parker. Snabbt kunde man konstatera att kvinnan var identisk med den unga Svenska som rapporterats försvunnen av sin man flera timmar tidigare. Man förde henne till sjukhuset och tvättade och tog prover. Man ringde efter hennes fästman som vakade vid hennes säng.
Snabbt kunde man konstatera spår av narkotika i hennes blod och hon skulle förbli påverkad ett par timmar till.

John satt ihopsjunken på stolen bredvid sjuksängen. Han hade inte sovit en blund och det kändes som en näve grus kastats i hans ögon. I sängen sov Linda, hennes ansikte blåslaget och svullet, men trots det var hon strålande vacker. Odjuren som gjort det här skulle få sitt straff! Det hoppades han. Men just nu var det viktiga att Linda skulle återhämta sig. Doktorn hade lugnat honom, inget brutet, bara blåmärken, riv och bitsår, inget farligt och hon skulle bli helt återställd. Dessutom, tillade han lite diskret, proverna kom tillbaka negativa så det hon fått under dom oskyddade samlagen skulle komma att botas med penicillin, så samlag fick vänta.


John betraktade sin stackars älskling där hon låg i sängen. Hennes blonda hår utslaget på kudden och han kunde se hennes bröst häva sig upp och ner i lugna jämna andetag. Hennes ögonlock fladdrade till och hon slog upp ögonen, och kisade ut i rummet och sen på honom. Han kunde se hennes glasartad blick, fortfarande påtänd av droger och han lutade sig fram mot henne.
-Ingen fara älskling, du är säker nu, det är över...
-J... John...? Mumlade hon mödosamt som om hon inte kunde tro att de var sant, att han var där.
-Ta det lugnt nu, du är säker här, du är på sjukhus..., han reste sig upp och gav henne en öm kärleksfull kyss på hennes panna. Hon luktade av tvål och hennes hud kändes varm och mjuk under hans läppar. Gud vad han älskade henne!
-Jag...dom..., började hon hennes hand vandrade sakta uppför hans byxben.
-Sshh, tyst älskling, tala inte... Du måste vila, jag vet att du blivit utnyttjad...
Polisen hade antytt att dom säkrat sperma efter minst 20 män från hennes kropp och för sin inre syn kunde John se vad dom gjort med henne. Han visste att dom inte lämnat något ifred på hennes kropp.
-John, förlåt..., mumlade hon och han kunde se den drogade glansen i hennes ögon. Han kunde också känna hennes hand smeka över hans kön. John svalde då hans kuk styvnade. Det var inte rätt. Han borde inte... Linda var fortfarande chockad och drogad... hon visste inte vad hon gjorde... Nej han kunde inte!

Luften kändes sval mot hans stora hårda kuk och Linda spann som en katt då hon riktade in den hårda kuken mot sin mun. Hennes tunga smakade på den hårda kuken innan hon lät den sjunka in i munnen. Hon skulle inte sluta förrän den sprutade och hon svalt allt.
John stönade ovanför henne, det var inte rätt, men samtidigt visste han att hans flickvän var förändrad för alltid.




Click here and tell me what you think - (0 Comments)
CATEGORY: PERSONAL




Jordens herrar - Slaveri, djurförtryck & våldets försvarare
TUESDAY 28 FEBRUARY 2012 - 22:22

Ja så är titeln på en ny bok som jag har beställt.

 

Längtar som fan efter den.. Inte så konstigt kanske.. Läs om den här så förstår ni..

 

Under lång tid betraktades förslavandet av andra människor som någonting självklart. Tänkare, forskare och politiker hävdade att slaveriet var nödvändigt, moraliskt ­riktigt och av Gud inrättat. Slavhandeln ansågs skapa arbetstillfällen och leda till att de infångade­ fick ett bättre liv. De få som i början protesterade avfärdades som okunniga, fanatiska, känslo­samma med mera. Numera är vår syn på slaveri helt annorlunda. Det är lätt för oss att på tvåhundra års avstånd se ihåligheten i de forna argumenten till dess försvar. Men finns det idag andra former av förtryck, för vilka vi är lika blinda som den gamla tidens slaverianhängare var för slaveriet? Ja, det gör det, menar Pelle Strindlund. Den uppenbara­ parallellen är exploateringen av djur. I Jordens herrar jämför han argumenten för slaveriet på 1700- och 1800-talet med dem för ­dagens djurförtryck. Han visar på omfattande och djup­gående likheter: i hur slavarna och djuren hanteras, hur förtrycket av de båda grupperna legitimeras och hur de som kritiserar exploateringen bekämpas. De slående parallellerna konfronterar oss på ett påtagligt sätt med frågan om de moraliska­ grunderna för utnyttjandet av andra levande varelser. UR JORDENS HERRAR Människans förslavande av andra männi­skor uppkom samtidigt med den mänskliga civilisationen. Ofriheten fortlevde och ­frodades ända in på 1800-talet, men var inte en odödlig­ samhällsordning. Den avskaffades. Detta är något som alla de som är otillfredsställda med människans tyranni över andra arter kan ta fasta på. Tidigare generationer har lyckats göra sig av med barbari. Det kan också vi göra.

Jag tackar en av mina fina läsare för tipset;)




Click here and tell me what you think - (0 Comments)
CATEGORY: BOOKS




Dagens bild
TUESDAY 28 FEBRUARY 2012 - 21:00




Click here and tell me what you think - (0 Comments)
CATEGORY: NO CATEGORY




Dagens ögonstatus - Status quo
TUESDAY 28 FEBRUARY 2012 - 13:05

Relativt oförändrat förutom kanske lite mer på andra ögat. Det ser ut som det ligger en tjock hinna över ögat, lite som gelatin..




Click here and tell me what you think - (1 Comment)
CATEGORY: PERSONAL




Dagens bild
MONDAY 27 FEBRUARY 2012 - 21:00




Click here and tell me what you think - (0 Comments)
CATEGORY: NO CATEGORY




Angående husrannsakan som gjordes i vårt hem i torsdags
MONDAY 27 FEBRUARY 2012 - 17:18

Idag var Martin i kontakt med sin advokat & berättade om husrannsakan som gjordes hos oss helt utan grund.

 

Advokaten berättade då att polisen numera kör med nya metoder. Tidigare var de tvungna att hitta någonting på en person, tex droger, vapen etc för att få göra en husrannsakan. Så är det inte längre..

 

Nu räcker det med att de tycker att en person ser drogpåverkad ut så är det skäl nog för att både ta in personen för provtagning samt husrannsakan.

 

Min man var i torsdags runt 20 tiden på vår mack & skulle köpa godis & polisen kommer fram & säger att han ser vältränad ut & dessutom drogpåverkad. Min man tränar inte ens en gång & han slutade med droger i augusti förra året.

Jag fattar givetvis att det var ett svepskäl från snutens sida men vill bara berätta hur det faktiskt går till.

 

Jag undrar oxå vad de hade för grund att kroppsvisitera mig i mitt eget hem.. Såg jag oxå drogpåverkad ut? Kanske jag gjorde med tanke på att jag låg & sov & dessutom har mitt otäcka ögonvirus

 

Hur som helst så hittade de inget av värde trots att de hade hund & var sex st civilklädda experter. Tough luck, bättre lycka hos nästa ni trakasserar..

 

Det här krävs för att husrannsakan ska få genomföras:(53)

  1. du är skäligen misstänkt för brott som kan ge fängelse
  2. brottet har utförts i lokalen
  3. misstänkt har gripits i lokalen
  4. misstänkt ska gripas, anhållas, häktas, hämtas till förhör, hämtas till rättegång
    eller utsättas för kroppsvisitation/besiktning.
  5. annat synnerligt skäl.

 

Välkommen till Sverige, den nya polisstaten.




Click here and tell me what you think - (3 Comments)
CATEGORY: PERSONAL




Svar om forskning
MONDAY 27 FEBRUARY 2012 - 16:34

Nu har jag fått svar från de forskare som håller på att ta fram en medicin mot Adeno viruset som jag har fått i ögonen.

 

Jag erbjöd mig att ställa upp som försöksperson istället för att det redan färdiga preparatet ska djurtestas först. Det går dessvärre inte.

 

Jag kollade vad för slags djur som testas & hur det görs. Det är kaniner & råttor som används & man droppar i deras ögon

 

Enligt forskar jag mailade med sist så mår djuren bra men jag vet inte om han har full koll på det eftersom de själva inte gör testerna, de görs av ett anlitat företag som är specialister på det. Jag är mycket skeptisk.

 

Hur som helst så anmälde jag mig i alla fall som frivillig när det blir dags för människotester. Jag har tidigare varit med i forsknings tester mot barndiabetes & reumatism.

 

Dessutom har jag i många år varit forskningsfadder i Forska utan djurförsök & de sätter jag stort hopp & tilltro till.

 

Modellandet den närmsta framtiden får väl se ut så här...




Click here and tell me what you think - (1 Comment)
CATEGORY: PERSONAL




Dagens ögonstatus - Värre för varje dag
MONDAY 27 FEBRUARY 2012 - 13:50

Ja så här ser jag ut idag.. Martin tycker det ser ut som omelett runt ögat.. Trevligt

Viruset är ett sk Adeno virus..

 

Det har forskats på mig idag men jag har även kontaktat de som står för forskningen av botemedlet som i princip är klar men som ska djurtestas.

 

Jag kan bara föreställa mig hur de testerna går till. Antagligen smittar de stackars djurs ögon med detta helvete & testar sen. Jag har erbjudit mig att ställa upp frivilligt men det verkar inte vara intressant. Det finner jag myyyycket märkligt..

 

Medicinen är för människor & då ska den testas på människor & nu har dom en frivillig så varför inte utnyttja det?




Click here and tell me what you think - (0 Comments)
CATEGORY: PERSONAL




Vackra Manuela är med i nya nr av Scanbike
SUNDAY 26 FEBRUARY 2012 - 17:59

Vad glad jag blir att min vackra väninna Manuela fick modell uppdrag för tidningen Scanbike

 

Det passar henne alldeles förträffligt med tanke på hennes starka & unika framtoning.

 

Det är med Manuela jag ska åka till Cabaré Kattan utanför Strömstad v 14. Så passa på att komma & hälsa på oss där & kika på våra heta shower.

 

 




Click here and tell me what you think - (0 Comments)
CATEGORY: MEDIA




Dagens ögonstatus
SUNDAY 26 FEBRUARY 2012 - 13:08

Obotligt & snart blind:(




Click here and tell me what you think - (3 Comments)
CATEGORY: PERSONAL




Dagens tävling avgjord - Jag kan knappt se
SUNDAY 26 FEBRUARY 2012 - 10:03

Jösses så många som var snabba med att tävla

 

Rätt svar var 1953. Det var då den legendariska porrfilmsstjärnan Ron Jeremy föddes.

 

Flera av er visset mer än så, både datum & födelseort. Bra jobbat.

 

Till er som inte vann denna gång kommer en ny chans från kl 01.00 i natt.

 

Statusen på mitt öga är VÄRRE!! Nu har jag virus på båda ögonen så ha överseende med om det blir lite slarvfel här i bloggen, jag ser nämligen väldigt dåligt.

 

Har jag otur är synnedsättningen permanent. Får hoppas det går på någon försäkring i så fall för då kanske man kan få tillbaka synen med laser eller liknande. De är ju grymma på sånt nuförtiden.




Click here and tell me what you think - (1 Comment)
CATEGORY: PERSONAL




Jag har fått ett obotligt ögonvirus
SATURDAY 25 FEBRUARY 2012 - 14:14

För en vecka sedan började det klia i vänsterögat, ungefär som man fått smuts i det. Det har nu visat sig vara ett ögonvirus som det inte finns nåt botemedel mot.

 

Eller rättare sagt, det finns ett botemedel men det ska djurtestas först & därefter testas på människor.

 

Jag frågade läkaren om jag kunde ställa upp som testperson då jag är emot djurtester. Han började mumla & skratta lite & sa att det går inte..

 

Så jag tog direkt kontakt med doktorand Emma Nilsson för att se om det kanske kan gå den vägen istället. Jag bestämmer ju över min egen kropp & om jag frivilligt går med på dessa tester så förstår jag inte vad hindret är.

Här är info om viruset som kan ta ett halvår innan det försvinner..

 

 

 

 

Hej Emma,

 

Amina Samelius heter jag & jag har fått det här konstiga ögon viruset. Jag var på S:t Eriks ögon sjukhus i onsdags & tog prover. Jag har haft det i en vecka nu & det förvärras för varje dag. På onsdag ska jag dit igen för att ingå i nån form av forskning.

Anledningen till att jag skriver till dig är för att jag gärna anmäler mig som frivillig för tester kring det ev botemedel ni nu har forskat fram. Jag vet att ni kommer att djurtesta medlet först för att därefter testa på människor. Jag undrar om jag kan få bli testad redan nu & på så vis spara lite lidande för djuren?

Jag skriver gärna på papper där jag tar fullt ansvar för alla slags ev följdproblem testerna kan medföra.

 

Mvh Amina Samelius




Click here and tell me what you think - (2 Comments)
CATEGORY: PERSONAL




Amina Axelsson - Adult video
SATURDAY 25 FEBRUARY 2012 - 07:52

Nu ligger en ny film med mig uppe

 

Mycket sexig & jag använder två dildos, en i varje hål.. Riktigt hett kan man säga..

 

Dessutom spalade jag in det hemma hos min kusin & hon vet inte om det. Men jag tror knappast hon läser min blogg heller.. Hoppas jag, ha ha..

Dildo play in high heels part 2

 




Click here and tell me what you think - (1 Comment)
CATEGORY: ADULT MOVIES




Hon har för stora bröst - Bojkottas
FRIDAY 24 FEBRUARY 2012 - 22:54

Dagens i-lands problem... Suck..

 

Länk...

 




Click here and tell me what you think - (1 Comment)
CATEGORY: NO CATEGORY




Marcus Karlsson - Den perversa stalkern är igång igen
FRIDAY 24 FEBRUARY 2012 - 22:52

Precis som jag trodde så är han igång igen..

 

Min anmälan mot honom gjorde bara effekt tills polisen lade ner utredningen..

 

Ikväll har han börjat ringa igen så antagligen har han fått papper på att utredningen är nedlagd..

 

Så vi ca 70 tjejer som utsatts för denna galning varenda vecka får återigen stå ut med att ha psykot efter oss..

 

Vi får hoppas att inget värre än att han förföljer oss via samtal, sms, mms & att han står utanför våra bostäder & följer efter oss på stan, händer.. För då kommer nog polisen att ångra att de lagt ner alla de anmälningar vi tjejer har gjort mot denna galning..

 

http://www.aminaaxelsson.com/blog/?search=pervers+stalker




Click here and tell me what you think - (1 Comment)
CATEGORY: PERSONAL




Slimex - Aldrig mer godis sugen
FRIDAY 24 FEBRUARY 2012 - 16:31

Jag kan inte låta bli att älska det här preparatet.

 

Så jävla skönt att inte vara det minsta godis sugen.

Blir nästan illamående när nån för godis på tal. Är inte heller speciellt hungrig & matintresserad.

 

Äter gör jag men skulle lika gärna kunna äta bark som att äta en gräddtårta. Vilket gör att det är mycket lättare att äta nyttigt..

 

Ja dessa piller är nog guds gåva till alla bantningsutövare..

Slimex




Click here and tell me what you think - (5 Comments)
CATEGORY: NO CATEGORY




Ha ha folk tror att Bambam har köpt sex av mig:)
FRIDAY 24 FEBRUARY 2012 - 15:16

Fy fan, nu föll poletten ner:)

 

Jag har fått lite konstiga kommentarer om att jag publicerar bilder på män som är skyldig mig pengar..

 

Nån Steff som har skrivit skumma kommentarer tidigare skriver så här: Jag har för mig att du lagt ut bilder på män som du ansett varit skyldiga dig pengar för träffar på tuman hand. Eller har jag helt fel där.

 

Jag har inte riktigt fattat dessa kommentarer men jag gjorde ju ett blogg inlägg om Bambam där jag gjorde det hela till en webfråga där man kan rösta.. Här är länken: http://www.aminaaxelsson.com/blog/4425/fyllkaja-torsk-goltupp-eller-faehund

 

De flesta röstade torsk & med det tolkas väl att han är skyldig mig 2000 kr för att han skulle ha köpt sex av mig?? Ha ha ha..

 

Stackars Bambam, han skulle nog hellre erkänt vad han lånade de där 2000 kr för än att folk skulle tro nåt sånt här.

 

Det rätta svaret på webfrågan var Fähund.. Eftersom han inte betalat tillbaka pengarna han var skyldig mig & mitt ex utan skyllde på en kille som dog (som han för övrigt dessutom var osams med)

 

Ha ha ja du Bambam, jag vet ju att du läser detta så är det inte lika bra att träda fram, betala din skuld & kanske även berätta vad du använde pengarna till? För inte vill du väl att folk ska gå & tro att du har köpt sex av mig? Även om det är rätt roande läsning;)

 




Click here and tell me what you think - (3 Comments)
CATEGORY: PERSONAL




Polisen slösar med DINA skattepengar - Övertramp & maktmissbruk
FRIDAY 24 FEBRUARY 2012 - 14:46

Det var bra att polisen försåg mig med lite extra blogg material men tråkigt att dom slösar resursr på det här viset.

 

Under tiden de gjorde sin 2 timmar långa & resultatlösa husrannsakning så hann att antal kvinnor bli misshandlade i sina hem, ett par våldtäkter begicks, några övergrepp mot barn, stölder & ett & annat personrån begås.

 

Men polisen fann det viktigare att använda skattebetalarnas pengar till att grundlöst trakassera oss för att Martin är bredaxlad. Tamejfan helt sjukt..




Click here and tell me what you think - (0 Comments)
CATEGORY: PERSONAL




Olagligt snygg man - Gripen av polis
FRIDAY 24 FEBRUARY 2012 - 09:50

Iskallt att man har en äkta make som tydligen ser olagligt vältränad ut

Polisen sa till Martin igår innan de grep honom att - Så där vältränade axlar får man inte om man inte tar nåt..

 

Ha ha & Martin som inte satt sin fot på gymmet sen november & innan dess gick han ju med gips så han hann bara träna några månader innan vi åkte på semester. Och några dopingpreparat har vi knappast haft råd med med tanke på vår svindyra Brasilienresa.

 

Men jag tror dom fattade det eftersom de endast hittade lite gammalt Norditropin här vilket inte är olaglig doping. Det lär väl bli ännu tydligare när de får provsvaren av det piss & blodprov Martin fick göra när dom dessutom anklagade honom för drograttfylla!!

 

Ha ha, han skulle lixom köpa godis till mig för att jag var sjuk. Men kanske har de sett våra skämtincheckningar på Facebook där vi hela tiden skriver saker som: Letar horsemackor & dricker flera liter med GHB i Skarpnäck & liknande saker. Ha ha fy fan vad roligt det skulle vara om det var därför dom lade skattebetalarnas resurser på detta..

 

Här kommer en bild på min olagligt snygga & tydligen även olagligt vältränade man så att alla förstår varför polisen ställde till med stor operation..

 




Click here and tell me what you think - (1 Comment)
CATEGORY: PERSONAL




Hade nyss polis razzia
THURSDAY 23 FEBRUARY 2012 - 23:35

Vilket jävla uppvaknande!!!

 

Jag ligger & sover eftersom jag går på starka smärtstillande efter operationen. Rätt vad det är så vaknar jag av att ytterdörren öppnas & in stormar civilklädda poliser & låter jävligt stressade & vill att jag ska hålla händerna synliga.

 

Jag får klä av mig & de genomsöker hela lägenheten. Till slut kallar de på fler poliser & en hund så jag får stänga in katterna i en liten bur. Hunden var jättegullig men hittade givetvis ingenting.

 

Martin var inte hemma för han hade åkt till macken för att köpa pigall till mig. Där grep polisen honom för att de tyckte att han såg misstänkt ut. Han fick göra både piss & blodprov.

 

De var här i flera timmar & letade igenom allt grundligt. Ett tag lät det som att dom slog sönder väggen i klädkammaren..

 

Resultat: De hittade två burkar Norditropin som är tillväxthormon. Inte lagligt men heller inte olagligt. Så jag blev förhörd men vem som helst fattar ju att det inte är mitt.

 

Men jag undrar vad polisen tänkte när dom öppnade klädkammaren & ser detta...

 

OBS! Till alla er som är oroliga gällande huruvida Melanotan är lagligt eller ej. Mitt melanotan fick jag behålla, mina Slimex likaså..




Click here and tell me what you think - (6 Comments)
CATEGORY: PERSONAL




Tidningen Moore finns på nätet - Tack & lov!
THURSDAY 23 FEBRUARY 2012 - 21:58

Ni har säkert märkt att tidningen Moore har försvunnit från tidningshyllorna.

 

Det mesta i pappersformat börjar bli förlegat nu.

 

Men tacl & lov kan vi följa en ny & förbättrad verision av tidningen på nätet istället. Inom kort kommer den lanseras men redan nu kan man givetivis följa sköna reportage & härliga damer på Moore.se

 




Click here and tell me what you think - (1 Comment)
CATEGORY: MEDIA




Stor kuk sökes - Liten går oxå bra..
THURSDAY 23 FEBRUARY 2012 - 15:42

Nu ska det göras ett program på tv som ska handla om det manliga könsorganet. Mycket trevligt tycker både jag & mina väninnor

 

Har du en ovanligt stor kuk eller kanske en ovanligt liten? Kanske en ovanligt tjock eller smal? Du kanske har smyckat den på ett eller annat sätt, tatuering, piercing, ja nånting som "sticker ut" från mängden..

 

Är du bekväm med att synas & kan tänka dig att vara med i ett program på tv så hör av dig till mig via konaktformuläret..

 

Vi tjejer hoppas på att många ska höra av sig för vi ÄLSKAR det manliga könsorganet

 

 




Click here and tell me what you think - (4 Comments)
CATEGORY: MEDIA




Jag har polisanmält Marcus Karlsson för stalking
THURSDAY 23 FEBRUARY 2012 - 09:01

Marcus Karlsson heter han som har trakasserat & förföljt mig i mer än 3 år. Han förföljer ca 60 st tjejer dagligen.

 

I början ringde han & sa att han skulle ta livet av sig om jag inte hade fortsatt kontakt med honom. Då visste jag inte vem han var..

 

Sen avslöjade han sig på Facebook. Han ringde varje kväll/natt ca 50 ggr varje gång. Det senaste året har han bara ringt på helger eftersom han är full då. Men han ringer oavbrutet. Oftast på hemligt nummer men ibland från något av de 4 olika nummer han använder.

 

Ibland när jag har glömt att sätta mobilen på ljudlös så har jag råkat svara men då lägger han antingen på eller bara flåsar i luren.

 

Han skickar upprepade sms om att jag ska få pengar eller att han ska anmäla mig om jag snackar skit om Elin Munk. Jag har fått flera mms på hans kuk. I ett mms bad han om att bli anmäld.

 

Han känner sig säker eftersom när tjejer anmält honom tidigare har det blivit nedlagt. En tjej fick höra av polisen att hon fick skylla sig själv för hon var en offentlig person. Han stalkar bara tjejer som bloggar eller syns på omslag på olika tidningar som tex Slitz & Moore..

 

Till slut ordnade jag en spärr på telefonen som gör att hans nummer aldrig kommer fram men inte heller hemliga nummer. Detta har begränsat mitt liv så tillvida att inga myndigheter eller vårdcentraler & liknande kan nå mig.

 

Jag har pratat med hans pappa men hans pappa vill inte tro att sonen gör detta trots att han i nästan samma sekund säger att Marcus får hjälp hos en psykolog.

 

Marcus säger oxå att han har varit utanför där jag bor flera ggr. Han vill prata med min man ibland.. Han har anmält min man för misshandel, detta lades givetvis ner eftersom Marcus ljög. Enligt hans pappa har flera MC gäng hotat Marcus. Troligtvis har han väl varit på fel tjej.

 

Han har själv sagt att han är ihop med en modell i Halmstad, detta har jag spelat in & filmat med videokamera. Vi pratade länge om hans inbillade förhållande & att han tyckte synd om sig själv för han sett på Facebook att hon varit otrogen. Han skulle skvallra för hennes föräldrar så att hon skulle få ett helvete. Den här tjejen är en av de snyggaste tjejer jag nånsin sett & hon har haft stora problem med Marcus trakasserier.

När jag konfronterade honom om varför han ringer hela tiden så blev han ställd & lade på luren. Allt detta finns på film. Jag har även filmat alla hans sms där han bland annat säger att han älskar mig.

 

Ett tag låtsades han vara en amerikansk fotograf men avslöjade sig rätt snabbt när jag märkte att han använde google translate vilket ofta blir helt fel i översättningen. Det som avslöjade honom först var att han som vanligt frågade om han fick köpa silikonbröst till mig.

 

Han har blivit filmad av en kollega till mig när han sitter & runkar för henne i webcamen.. En annan tjej har han skickat över 1000 mail till. Hon har aldrig svarat på ett enda.

 

Jag har skickat alla dessa bevis till hans pappa men hans pappa hotar att anmäla mig för polisen för att jag trakasserar honom. Sjuk familj..

 

Under tiden hans mamma dog i cancer så ringde & messade han snusk till mig & sen använde han sin döda mammas abonnemang för att få ett nytt nummer att trakassera från.

 

Till slut fick jag nog, jag polisanmälde honom..

 

Gissa vad som hände? Jo det lades ner eftersom jag inte var tillräckligt rädd för honom.. Men nu finns ett par anmälningar på honom så nästa gång någon anmäler så kommer han inte att klara sig.




Click here and tell me what you think - (4 Comments)
CATEGORY: NO CATEGORY




Det bor en pedofil i Helsingborg
WEDNESDAY 22 FEBRUARY 2012 - 19:48

I Helsingborg bor en man som har utsatt 2 barn för sexuella övergrepp. Både flickan & pojken var under 12 år.

 

Detta är ett tag sedan men först nu har jag fått tag på hans telefon nr & bostadsadress.

 

Både flickan & pojken har mått fruktansvärt dåligt av det som har hänt. Särskilt pojken som utsattes vid upprepade tillfällen.

 

Han berättade vad som hänt för sin mamma. Men hans mamma trodde honom inte så han skickades tillbaka till sommarhemmet & övergreppen fortsatte.

 

Vid ett tillfälle nämnde mamman vad pojken hade sagt till sommarhems föräldrarna & de sa att de skulle ta tag i saken. Ingenting hände.

 

Detta trauma har plågat pojken i hela hans liv & resulterat i många dåliga val & relationer. Tilliten har fått sig en rejäl törn..

 

Mamman vet idag att det pojken berättade för henne är sant men hon väljer att inte tala om det, hon vill inte heller be sina barn om ursäkt för att hon inte kunde skydda dom bättre.

 

Det värsta är att han som utsatte barnen för övergreppen idag har egna barn...




Click here and tell me what you think - (6 Comments)
CATEGORY: NO CATEGORY




Trixa i Photoshop
WEDNESDAY 22 FEBRUARY 2012 - 15:03

Min man tycker att jag är extremt tråkig.. Jag sitter framför datorn hela dagarna.. Men har man fastnat i Photshop så har man, mitt lilla beroende. Särskilt nu när jag är sjukskriven..

 

Ett tag var jag inne på att pilla in loggor i bilderna & nu är jag inne på att göra silhuetter av redan existerande bilder..Eller tecknat.. Får se vad nästa steg blir




Click here and tell me what you think - (0 Comments)
CATEGORY: PHOTOGRAPHY




Earthlings - En film alla borde se
TUESDAY 21 FEBRUARY 2012 - 21:13

Jag gråter för alla djur som har plågats & kommer att plågas till döds för att människan vill leva det goda livet..

 

FilmenEarthlings borde visas i alla skolor. Det är en dokumentär som visar precis hur det går till runtom i världen när det gäller djurhållning.

 

Inga förskönande omskrivningar, det här är verkligheten, öppna ögonen & titta..

 

Här är filmen med svensk text..

 




Click here and tell me what you think - (2 Comments)
CATEGORY: PERSONAL




Gillar du att spela, vinna, trevligt sällskap & en god middag?
TUESDAY 21 FEBRUARY 2012 - 17:28

Om du har svarat ja på frågan så föreslår jag att du går in på Mooregames & reggar dig redan idag.

 

Mooregames har just nu fantastiska erbjudanden för dig som gillar att spela på odds, poker & casino.

 

Men det bästa erbjudandet har jagGenom att följa min länk & regga dig via mig så får du lojalitets poäng på allt spel.

 

Om du samlar ihop minimum 15 000 poäng fram till den 31 Maj i år så kommer du att vinna en underbart trevlig middag tillsammans med mig.

 

 




Click here and tell me what you think - (0 Comments)
CATEGORY: PERSONAL




Snart kommer vår nästa adult movie;)
TUESDAY 21 FEBRUARY 2012 - 09:28

På fredag allra senast kommer Martins & min nästa film upp. Den här gången är det aningens annorlunda mot vad ni har fått se tidigare.

 

Äkta ljud & repliker på engelska & dessutom POV.. Otroligt härligt amatörigt..

 

Jag kan säga så mycket att jag är chefen & Martin söker jobb, he he he..




Click here and tell me what you think - (0 Comments)
CATEGORY: ADULT MOVIES




Fantastiska Photoshop!
TUESDAY 21 FEBRUARY 2012 - 02:37

Nu när jag ändå inte kan/får röra mig så mycket efter operationen så sitter jag & leker en del med Photoshop.. Jag blev ju beroende av det ett tag & man kan säga att jag återupptagit det beroendet..

 

Just nu är jag hooked på att sätta in loggor här & där..

 

Men precis när jag tycker att jag har fått till det rätt bra så kommer den helt outstanding Pelle Piano & visar vart skåpet ska stå

 

 

 




Click here and tell me what you think - (3 Comments)
CATEGORY: MODELING




Vågar du?
MONDAY 20 FEBRUARY 2012 - 21:53

Gillar du att spela? Gillar du att vinna?

 

 




Click here and tell me what you think - (0 Comments)
CATEGORY: PERSONAL




Finaste naglarna får man hos Anjas Nagelstudio
MONDAY 20 FEBRUARY 2012 - 21:14

Måste ju bara lägga upp en bild på mina fina naglar med citrus frukter som världens bästa Anja gjorde på mig innan jag åkte till Brasilien..

 

Om man gillar att ha dekorerade naglar så ska man gå till Anjas Nagelstudio på Östermalm i Stockholm. Anja är nämligen en äkta expert på den biten.




Click here and tell me what you think - (1 Comment)
CATEGORY: PERSONAL




VIP Picture - Fuck the teachers pussy
SUNDAY 19 FEBRUARY 2012 - 22:38

En sträng lärarinna som särar på benen just för dig?




Click here and tell me what you think - (1 Comment)
CATEGORY: VIP PICTURES




Vill du gå ut & äta middag med mig?
SUNDAY 19 FEBRUARY 2012 - 20:44

Om du reggar dig på Mooregames nu & samlar loyalitets poäng fram till den 31 Maj så har du chansen att inte bara vinna pengar utan oxå en fantastiskt härlig middag tillsammans med mig.

 

Så passa på & att spela på odds, poker eller casino nu så hoppas jag att vi inte bara syns vid spelborden

 

 




Click here and tell me what you think - (1 Comment)
CATEGORY: NO CATEGORY




Är du sexmissbrukare? Testa dig & få svar.
SUNDAY 19 FEBRUARY 2012 - 18:30

Rätt spännande test faktiskt

 

På Dysberoendekliniken kan man testa sig för att se om man är sexmissbrukare eller är i riskzonen..

 

Både Martin & jag testade oss & vet inte om man kan säga att vi klarade oss eller inte... Det beror nog på vad man tolkar som normalt eller onormalt..

 

Testa dig & få svaret här...

 

 

 




Click here and tell me what you think - (3 Comments)
CATEGORY: PERSONAL




Stockholms stadsmission - Soppkök & kläder i kylan
SUNDAY 19 FEBRUARY 2012 - 16:52

Av en händelse såg Martin nåt inlägg på Facebook om klädinsamling på Medborgarplatsen kl 12.00 idag.

 

Och jag som nyss haft garderobsrensning blev givetvis glad för då kommer kläderna jag tänkt slänga/ge bort ändå till nytta.

 

Dessutom gillar jag när man ser att kläderna går direkt till de som behöver. Stockholms Stadsmission håller i soppköket & klädinsamlingen.

 

Det blev två kassar med skor & en kasse med kläder att skänka.

Dock insåg jag när jag kom dit att mina grejor nog var lite "speciella". Det var mest hemlösa män där & jag lastade i mina högklackade stövlar (visserligen vinterskor) & kläder i storlek small..

En man ville direkt ha min skitsnygga Motorcity legend jacka med bling bling. Jag hoppas han hade en flickvän/fru/väninna som är i min storlek för jag är rätt säker på att den inte passade honom..




Click here and tell me what you think - (2 Comments)
CATEGORY: PERSONAL




Är det ok att porrchatta?
SUNDAY 19 FEBRUARY 2012 - 11:08

Denna fråga ställs naturligtvis till er som har förhållande.

 

Och med att porrchatta menar jag att skriva snusk & erotiska fantasier med personer du inte vet vilka de är på olika forum.

 




Click here and tell me what you think - (3 Comments)
CATEGORY: NO CATEGORY




DÖD ÅT ALLA DJURPLÅGARE
SUNDAY 19 FEBRUARY 2012 - 10:40

Ha ha fan så grymt att jag hittade mitt gamla linne som jag designat själv..

 

Passade på att trycka en ny text oxå men känner mig inte helt nöjd. Måste hitta ett bättre & billigare tryckeri..

 




Click here and tell me what you think - (2 Comments)
CATEGORY: MODELING




Porrsurfa - Ok eller inte ok?
SUNDAY 19 FEBRUARY 2012 - 00:14

Det är ena fasliga debatter om huruvida det är ok att ens partner porrsurfar eller inte..

 




Click here and tell me what you think - (2 Comments)
CATEGORY: NO CATEGORY




Knäpp av medicinen?
SATURDAY 18 FEBRUARY 2012 - 22:53

Har fått en ny medicin & som vanligt läser jag om eventuella biverkningar..

 

Så om ni märker något av följande på mig så vet ni att det bara är en biverkning av medicinen & inget att fästa nån större vikt vid:)

 

-Spelberoende

-Tvångsmässigt köpbeteende

-Starkt behov av att bete sig på ett onormalt sätt

-Ökad sexualdrift

-Hypersexualitet

-Minnesförlust

 

Personligen tycker jag dessa biverkningar låter exakt som en rejäl fylla på krogen..




Click here and tell me what you think - (1 Comment)
CATEGORY: PERSONAL




VIP Picture - Fucked by the photographer
SATURDAY 18 FEBRUARY 2012 - 20:45

Man får jämt höra historier om modeller som knullar med fotograferna. Det är nog sällan sant..

 

Förutom i mitt fall;) Fotografen satte på mig ordentligt;)




Click here and tell me what you think - (0 Comments)
CATEGORY: VIP PICTURES




Vegetariskt varje dag - Hermans är en del av himlen
SATURDAY 18 FEBRUARY 2012 - 18:27

Hermans restaurang på söder i Stockholm har blivit nåt slags beroende för mig & min man just nu. Vi har ätit där varje dag..

 

Missade tyvärr i onsdags pga operationen vilket var synd eftersom de har vegan onsdagar.

Däremot kan jag rekommendera att gå dit dagtid då buffén bara kostar 100 kr, sen stiger priserna mot eftermiddag/kväll.

 

Idag var det indiskt vilket inte är min melodi så jag körde kak & bakelse race istället.. Äkta grädde har de dessutom vilket är ett stort plus i kanten.




Click here and tell me what you think - (0 Comments)
CATEGORY: PERSONAL




Mooregames - Mer än bara spel
SATURDAY 18 FEBRUARY 2012 - 15:47

Gillar du att spela? På Mooregames finner du marknadens bästa erbjudanden. Ta chansen & registrera dig idag!

 

Moore Games ger dig möjligheten att vinna ett av våra storslagna paket med VIP-behandling till Sverige – England matchen, den 15 juni i Kiev, Ukraina.

Se Sveriges stora match mot ärkerivalen England LIVE i årets EM!

Paketet innehåller:
• Flyg med avgång den 14 juni och hemfärd den 16 Juni 2012
• 2 nätter i ett 4* Hotel den 14 och 15 juni
•Förmatch den 15 juni, kl 19:00
• Matchbiljett till Sverige – England den 15 juni avspark kl 21:45

Registrera dig för Euro FPP race – samla in 30.000 FPP för att kvalificera dig för detta erbjudande och få se matchen live.

Bingo Rimér kommer göra dig sällskap och festa tillsammans med dig i Kiev!

Klicka på Mooregames loggan så kommer du rätt.




Click here and tell me what you think - (0 Comments)
CATEGORY: PERSONAL




Amina Axelsson - New adult gallery - Asshole wide open
SATURDAY 18 FEBRUARY 2012 - 11:20

Mycket av det goda.. Massor med olja, den stora svarta dildon som töjer ut ordentligt, lite hjälp av fingrar för att avsluta i duschen;) Lovley:)

Oil & stretched asshole

 




Click here and tell me what you think - (2 Comments)
CATEGORY: MODELING




Grattis till vinsten AIK
FRIDAY 17 FEBRUARY 2012 - 23:45

Det passar väl alldeles utmärkt att lägga upp den här fina bilden nu?

 

Det var ju ett tag sedan & vill ju att så många som möjligt ska få möjlighet att njuta av dessa vackra färger;)




Click here and tell me what you think - (1 Comment)
CATEGORY: PERSONAL




Kära gamla Skäggetorp
FRIDAY 17 FEBRUARY 2012 - 18:39

Ha ha fan vad man kan sakna gamla tider..

 

Min gode vän Dennis i Linköping hade lagt upp den här bilden på Facebook idag..

Det är humor.. Men fan vad kul vi hade i vår kära förort Skäggetorp (Linköping)

 

Hittade en gammal bild även den på FB från när alla vi från Skäggetorp firade midsommar på Öland vilket vi gjorde varje år ett tag. Jag läste upp alla kommentarer om vad som hänt & sagts för min man & han såg helt chockad ut. Och Martin är inte den lättchockade typen men Skäggetorparnas eskapader fick till & med honom att enkelt konstatera - Ni verkar ju inte kloka i huvudet nån av er.. Ha ha, han har så rätt så rätt..




Click here and tell me what you think - (0 Comments)
CATEGORY: PERSONAL




Du vet väl att det är gratis att bli medlem här?
FRIDAY 17 FEBRUARY 2012 - 16:02

Som medlem får du tillgång till två gratis filmer, Aminas sexy trailer samt Behind the scene. Dessutom har jag hela 11 st gallerier som är helt gratis.

 

Du kan även klicka dig runt & kolla in hos flera hundra av de tjejer som finns här hos Nude & Glamfront.

 

Enjoy ;)

 

Free membership

 

 

 




Click here and tell me what you think - (2 Comments)
CATEGORY: PERSONAL




Ibland får vi till det:)
FRIDAY 17 FEBRUARY 2012 - 07:56

Så glada vi blev när Martin äntligen gjorde mål;)




Click here and tell me what you think - (0 Comments)
CATEGORY: SEX




Yes all of this is fake!!!
FRIDAY 17 FEBRUARY 2012 - 04:08

I fake it & I make it!




Click here and tell me what you think - (0 Comments)
CATEGORY: PERSONAL




Titta vad man kan göra med en filt från OZORA
THURSDAY 16 FEBRUARY 2012 - 18:23

Nu när jag är sjukskriven & knappt kan röra mig så sitter jag & leker lite i Photoshop.

 

Igår gjorde jag en sista plåtning, ja alltså sista på en månad i alla fall.. Hade med mig en picknick filt eller vad man ska kalla det & när plåtningen nästan var slut så lekte jag lite med den..

 

Här är ett resultat & jag är själv rätt nöjd med färgerna.




Click here and tell me what you think - (0 Comments)
CATEGORY: MODELING




Gangbang of Sweden - Det vill man ha
THURSDAY 16 FEBRUARY 2012 - 18:07

Fantastiskt sköna kläder.. Jag typ lever i min rosa tröja..

 

Gangbang of Sweden, även förkortat GOS har rikigt sköna kläder med bra kvalitet. Tror jag har tvättat min rosa topp ca 20 ggr vid det här laget & trycket ser som nytt ut. Älskar oxå att den är lite längre & har ett perfekt anpassat tryck bak på rumpan.

 

Jag köpte en vit tröja oxå men råkade få medium så väntar med spänning på att den rätta kommer. Såg att de har lite nytt i sortimentet oxå så får nog göra en beställning till vid lön.. (fyller år då oxå så kan ju alltid skriva en önskelista till maken)

 

 




Click here and tell me what you think - (0 Comments)
CATEGORY: FASHION




Mooregames - Mer än bara spel
THURSDAY 16 FEBRUARY 2012 - 08:52

Hurra & hurra igen!

Gör som många andra – bli medlem på Moore Games, en spelsite utöver det vanliga. Här finns exklusiva och fördelaktiga kampanjer till dig som spelare oavsett om du spelar poker, casino eller lägger spelodds.

Moore Games gör allt för att se sina spelare nöjda. Events, resor och fotbollsmatcher är bara en liten del av allt som erbjuds till de lojala spelarna. Gå med redan idag för att ta del av alla fördelar.

 

Vi ses vid pokerborden.

Puss, Amina

Det bästa är dock att om du öppnar ett konto nu & sätter in minst 500 kr så får du tillgång till exklusiva bilder på mig:)

OBS! Mitt nickname är

Aminaaxelsson




Click here and tell me what you think - (0 Comments)
CATEGORY: PERSONAL




Jag mår illa - Köttätare är oftast blundande egoistiska människor som ljuger för sig själva
WEDNESDAY 15 FEBRUARY 2012 - 17:09

Den här artikeln från Rapport talar ju för sig själv, för att inte tala om bilderna.

 

Det här är den krassa sanningen mina vänner. vill ni forsätta att bidra till att konsumtionshysterin fortsättaer på djurens bekostnad eller vill ni göra nåt åt saker.

 

Det är konsumenten som har makten, ställ krav på din butik annars kommer vi aldrig nån vart.

 

Sanningen svider, det är tufft att vakna & ta in det som händer varje dag runt om i världen. Man känner sig rätt maktlös. Men det går att få till en förändring.. Du som konsument har makten, använd den!

'

 

Allt ska gå så fort i dagen samhälle & vara så billigt som möjligt. Men är det vaärt det? Klarar ditt samvete att leva med att du har bidragit till något so är ren ondska? Nämligen behandlingen av våra djur som är levande, tänkande & kännande varelser..

 

VAKNA, TA STÄLLNING!!!

 

 




Click here and tell me what you think - (9 Comments)
CATEGORY: PERSONAL




Operation - Höjden av otur
WEDNESDAY 15 FEBRUARY 2012 - 08:53

Just nu ligger jag & opereras:(

 

Skulle korrigera ett ärr under ett bröst för ca 5 månader sedan. Visste att jag var tvungen att ta det lugnt men jag har rätt svårt för det. Atr inte få röra högerarmen på ett par veckor är jääävligt svårt. Prova att ta av en tröja utan att röra armen.. Fett omöjligt..

 

Hur som helst så efter tio dagar tänkte jag att det nog läkt hyfsat så åkte ner till Danmark & dansade på en klubb..

 

Det som inte fick hända hände givetvis. En full gäst sliter tag i mig bakifrån & trycker ner mig i sitt knä. Den rörelsen gör att brösten pressan bakåt & uppåt..

 

Varenda stygn sprack upp!!

 

Så jag fick åka akut & häftas ihop & nu måste jag göra om allt för det har visat sig ha gått käpprätt åt helvete..

 

Nu ligger jag här med ett ännu större hål i plånboken & en månads konvalescens framför mig.. För jäääääääääääääääävligt!!! Vill typ strypa mig med håret..




Click here and tell me what you think - (4 Comments)
CATEGORY: NO CATEGORY




Ha ha ha.. Strippande galningar
TUESDAY 14 FEBRUARY 2012 - 22:27

Ha ha nej jag är inte uttråkad..




Click here and tell me what you think - (0 Comments)
CATEGORY: STRIPTEASE




Bär inte päls - Bidra inte till fortsatt utnyttjande & plågeri av djur
TUESDAY 14 FEBRUARY 2012 - 11:59




Click here and tell me what you think - (1 Comment)
CATEGORY: MODELING




GRATTIS MAGNUS 40 ÅR
TUESDAY 14 FEBRUARY 2012 - 04:39

Grattis på 40 års dagen Mulle:)

Hoppas du har det fett som fan i Los Angeles!




Click here and tell me what you think - (0 Comments)
CATEGORY: PERSONAL




New adult video - Dildo play in high heels
TUESDAY 14 FEBRUARY 2012 - 02:43

Här kommer en liten video där jag leker med mig själv hemma hos min kusin.. (Hon har ingen aning om att jag har spelat in den här videon där, hi hi)

Dildo play in high heels

 




Click here and tell me what you think - (1 Comment)
CATEGORY: NO CATEGORY




Sneakpeak från dagens plåtning
MONDAY 13 FEBRUARY 2012 - 23:39

Ha ha ja skruvat ser det ut & skruvat blir det..

 

Tänker inte skvallra slutresultatet än men det kan nog bli rätt bra..

 

Jag har låtit mig inspireras av en känd bild.. Lite får man väl sno?

 

Tur att min käre make har tålamod som få;)




Click here and tell me what you think - (1 Comment)
CATEGORY: MODELING




VIP Picture - Fuck me!!!
MONDAY 13 FEBRUARY 2012 - 23:05

Det är härligt att bli ordentligt tagen i den här ställningen;)




Click here and tell me what you think - (3 Comments)
CATEGORY: VIP PICTURES




Fick en för tidig födelsedags present av fina Mamoni
MONDAY 13 FEBRUARY 2012 - 20:28

Mamoni & hennes kille Tony har varit i Italien & firat hennes födelsedag.

 

Både hon & jag älskar djur & då särskilt katter. Så Mamoni passade på att köpa en för tidig födelsedags present till mig:)

På katthemmet Torre Argentina katthem kan man adoptera en katt, vara volontär eller hjälpa till med en stödgåva.

 

Mamoni köpte ett katthalsband till mig som någon har skänkt till katthemmet för försäljning. Genom att köpa dessa gåvor så hjälper man katterna på katthemmet.

 

Tack fina gulliga Mamoni som tänker på både mig & hemlösa katter:)

 

Puss!!!




Click here and tell me what you think - (0 Comments)
CATEGORY: PERSONAL




Den sista drogen - Socker
MONDAY 13 FEBRUARY 2012 - 11:51

Socker är inte klassat som drog men det borde det vara med tanke på hur beroendeframkallande det är.

 

Det är socker i tamejfan allt. Otroligt mycket onödigt socker dessutom. Om man tar sig tiden & disciplinen att hålla upp från allt socker ett tag så märker man så fort man börjar äta "normalt" igen hur tvärsött det mesta är. Det smakar inte gott. Men kroppen & hjärnan vänjer sig otrorligt fort & det dröjer inte länge förrän vi åter känner ett sug..

 

Här kommer lite info om socker & sockerberoende som jag har hittat:

 

Sockerkänsliga kan vara både under-, normal- och överviktiga. De kan vara matmissbrukare men behöver inte vara det. Att vara sockerkänslig innebär att ha ett obönhörligt sug efter fel slags mat, som i sin tur leder till kraftiga humörsvängningar och låga energinivåer. Den sockerkänsliga blir något av en "Dr Jekyll och Mr Hyde". Ena stunden kan hon ha depressioner och/eller aggressioner, vara våldsam, oförutsägbar, glömsk och impulsiv. Hon kan ha kort stubin, vara virrig och ofokuserad och prata mycket och fort. Men hon kan också vända på en sekund och visa sig kreativ, klarsynt, charmig, energisk, lekfull och kärleksfull. En sådan person är det jobbigt både att vara och att leva med.

 

Kombinationen av svängande blodsocker, låg halt av betaendorfin – som bland annat styr självkänslan – och låg halt av "må-bra-hormonet" serotonin får oss att må både fysiskt och psykiskt dåligt.
Att i det läget orka med att hålla diet eller motionera är ofta omöjligt. Hurtfriska kommentarer om att ta sig i kragen och börja motionera är grymt mot en sockerberoende. De visar bara att den som säger det inte begriper hur det här fungerar – vilket i och för sig är förståeligt eftersom hans/hennes egen kropp inte alls reagerar på samma sätt

Det fysiska beroendet skapas i hjärnans belöningssystem och fungerar på exakt samma sätt vare sig drogen utgörs av socker, nikotin, alkohol, tabletter, eller till och med olika handlingar som shopping, risktagande, spel, arbete mm

 

Drogerna påverkar många olika signalsubstanser. Några av de vanligaste är serotonin, betaendorfin och adrenalin. Men det ämne som gör oss beroende - åtminstone tyder de senaste årens forskningsupptäckter på det - är dopamin.
Dopamin är hjärnans glädjemolekyl, det ämne som gör att vi mår bra och livet leker. Om vi äter när vi är hungriga, söker upp värme när vi är frusna, går på toa när vi är nödiga eller uppfyller något annat av vår kropps elementära behov, då belönar vi oss själva med en dos dopamin. Det känns skönt.
När vi löst en svår uppgift på jobbet, köpt något vi behöver till ett bra pris eller lagat något trasigt därhemma känner vi tillfredsställelse. Åter är det hjärnan som sprider ut lite dopamin.
När vi lever i goda relationer med människor runt omkring oss, när kärleken blommar upp, när vi tar hand om våra barn eller när vi upplever ett andligt möte - då är dopaminet också inblandat. Det ger oss glädje och tillfredsställelse.

 

Detta får tre effekter som samverkar till att göra oss beroende:

  • Minnet av den sköna upplevelsen får oss att ta drogen igen för att få samma belöning.
  • Vi kommer efterhand att glömma bort de "naturliga" sätten att få belöning, eftersom det är jobbigare och tar längre tid. Det är som att trampa upp en genväg i en skog: ju oftare man går den nya stigen, desto lättare blir den att hitta. Samtidigt växer gamla stigar igen när de inte används längre, och till slut ser man dem inte alls.
  • Hjärnan anpassar sig till överstimulansen genom att "skruva ner mottagningen", så att det ständigt krävs högre doser för att uppnå samma effekt. Fysiskt sker det genom att det bildas nya dopaminreceptorer för att svara upp mot överdosen. Sedan finns de receptorerna kvar, och när dopamin inte tillförs på nytt i lika hög grad som tidigare, tolkar de det som en brist på dopamin, och detta ger en massa obehagliga symptom.

I svåra fall av abstinens påminner symptomen om de hos en patient med Parkinsons sjukdom, som uppkommer när kroppen har för lite dopamin.
Parkinsons sjukdom innebär att kroppens förmåga att producera dopamin är för liten, medan drogberoende innebär att kroppens efterfrågan på dopamin blivit högre än normalt. Symptomen, till exempel svårighet att kontrollera sina lemmars rörelse, blir därför likartade.
Sett mot den här bakgrunden är det inte så konstigt att "sockerråttorna" också löper ökad risk att bli alkoholister och narkomaner. Redan från barnsben har deras hjärna reagerat annorlunda på socker, vilket orsakat en "ombyggnad" av hjärnans belöningsbanor. Genvägen är väl upptrampad. 

 

Sötsakerna är det första steget på vägen mot tyngre droger – och de är därmed också ofta den sista och svåraste drogen att göra sig av med.



Listan visar en rad skadeverkningar på kroppen som Dr Nancy Appleton funnit att man i högre eller mindre grad kan koppla till sockrets negativa effekter:


Socker kan försvaga immunförsvaret
Socker kan irritera mineralbalansen i kroppen
Socker kan orsaka hyperaktivitet, oro, sjuklighet och koncentrationssvårigheter hos vissa barn
Socker kan orsaka dåsighet och nedsatt aktivitet hos vissa barn
Socker kan påverka barnens betyg i negativ riktning
Socker kan bidra till en höjning av triglyceriderna
Socker bidrar till sämre motstånd mot infektioner av bakterier
Socker kan orsaka njurskador
Socker kan orsaka krombrist
Socker kan orsaka kopparbrist
Socker hindrar kroppen från att ta upp kalcium och magnesium
Socker kan leda till cancer i brösten, underlivet, prostatan och ändtarmen
Socker kan orsaka cancer i tjocktarmen, särskilt hos kvinnor
Socker kan vara en riskfaktor för cancer i gallblåsan
Socker kan ge felaktigt fasteblodsocker
Socker kan försämra synen
Socker ger förhöjd insulinnivå, vilket kan leda till förträngningar i artärer.
Socker kan orsaka hypoglycemi (för lågt blodsocker)
Socker kan orsaka sur mage
Socker kan öka adrenalinnivån hos barn
Sämre förmåga att uppta socker är vanlig hos folk med tarmsjukdomar
Socker kan påskynda åldrandet och orsaka rynkor och grått hår
Socker ger försämrad tandstatus
Socker orsakar övervikt och fetma
Högt sockerintag ökar risken för Crohn´s sjukdom och sår i tarmväggen
Socker kan orsaka inflammerad mag-tarmkanal
Socker kan orsaka ledbesvär
Socker kan orsaka astma
Socker kan orsaka candidiasis (överväxt av Candida Albicans i mag-tarmkanalen)
Socker kan leda till gallsten
Socker kan leda till njursten
Socker kan orsaka kärlkramp
Socker kan orsaka blindtarmsinflammation
Socker kan förvärra symptomen på multipel skleros (MS)
Socker kan indirekt orsaka hemorrojder
Socker kan orsaka åderbråck
Känsligheten för socker förstärks hos kvinnor som äter p-piller
Socker kan leda till tandlossning
Socker kan bidra till benskörhet
Socker bidrar till sur saliv
Socker kan leda till nedsatt insulinkänslighet
Socker kan hämma tillväxthormon
Socker höjer kolesterolhalten
Socker kan höja det systoliska blodtrycket
Socker kan ändra proteinstrukturen så att proteinupptagningen hämmas
Socker orsakar födoämnesallergier
Socker bidrar till uppkomsten av diabetes
Socker kan leda till blodförgiftning vid graviditet
Socker kan bidra till eksem hos barn
Socker kan orsaka hjärt-kärlsjukdomar
Socker kan förändra DNA-strukturen
Socker kan orsaka grå starr
Socker kan orsaka lungemfysem
Socker kan orsaka åderförkalkning
Socker kan orsaka bildande av fria radikaler i blodbanan
Socker sänker enzymernas förmåga att fungera
Socker försämrar vävnadernas elasticitet
Socker kan få leverceller att delas, vilket ökar leverns storlek
Socker kan öka fettmängden i levern
Socker förstorar njuren och kan orsaka sjukliga förändringar i den
Socker kan överbelasta och skada bukspottkörteln
Socker leder till vätskeansamlingar i kroppen
Socker kan orsaka förstoppning
Socker kan orsaka närsynthet
Socker kan skada kapillärväggarna
Socker kan göra att akillessenan blir skör
Socker kan orsaka huvudvärk, inklusive migrän
Socker kan orsaka försvagade delta-, alfa- och thetavågor i hjärnan, vilket kan försämra förmågan att tänka klart
Socker kan orsaka depression
Socker kan öka insulinutsöndringen hos människor som äter sockerrik mat jämfört med dem som har en kost med mindre socker.
Socker ökar jäsningsprocessen i grovtarmens bakterieflora
Socker kan orsaka hormonobalans
Socker ökar blodplättarnas koaguleringsförmåga, vilket leder till blodproppar

Slutsatsen är given: om socker vore en ny substans som lanserades idag som tillsats i livsmedel, skulle den omedelbart totalförbjudas!


Läkaren Helena Nyblom anser att socker är en av de värsta bovarna när det gäller för tidigt åldrande: Innehåller kosten för mycket socker binder överskottssocker i blodet protein och dna, dvs arvsmassan, och medför ett slags karamellisering, som försvagar cellernas funktion. I huden binder sockret kollagen, hudens stödvävnad, och bryter ner det så att du får rynkor.

 

Känns det här igen? Socker=drog!!!




Click here and tell me what you think - (2 Comments)
CATEGORY: PERSONAL




Jag har ju glömt en drog - Ketamin
SUNDAY 12 FEBRUARY 2012 - 23:07

Jag har skrivit lite då & då om droger jag har provat. Mina erfarenheter & upplevelser av olika substanser..

 

Men jag har helt glömt bort att skriva om Ketamine.. Drogen kallas ibland för Special K..

 

Jävligt speciell & annorlunda drog. Jag har testad den på en festival & det var nog det bästa stället om man nu ska testa en drog som Ketamine.

 

Det är svårt att beskriva känslan men man är fullständigt medveten om allt man gör & säger men hela tillvaron blir tokskruvad. Hjärnan åker berg&dalbana & man kan inte gå normalt.

 

Dessutom är det väldigt lätt att få i sig för mycket. Får man det så hamnar man i något som kallas K hole.. Och där har jag varit..

 

Det var både häftigt på samma gång som det var jobbigt. Jag "drömde" att jag red på elefanter i Indien, åkte transibiriska järnvägen, träffade en massa sköna människor som jag gjorde affärer med.

 

Själva effekten sitter bara i i ca 40 min & när det har avtagit så är man helt normal igen. Man känner inte av att man har tagit något. Det finns en studie som visar att när man tar Ketamine så mår man bättre i flera veckor efteråt. Det har jag skrivit ett inlägg om tidigare i bloggen.

 

Ja det var rätt kul att testa men jag har ingen lust att göra om det.. Har svårt för droger som man tappar så mycket kontroll av..




Click here and tell me what you think - (0 Comments)
CATEGORY: PERSONAL




Pimpjuice - Den är faktiskt riktigt god
SUNDAY 12 FEBRUARY 2012 - 01:54

Äntligen har Pimpjuice kommit till Norge! Den revolutionerande energidrycken som är på allas läppar.

Pimpjuice är en hälsosam energidryck med en härlig smak av äpple blandat med tropiska bär. Den har en läcker neon grön färg som lyser upp i mörkret.

Genom att tillgodose 100% av kroppens dagliga behov av vitamin C, B2, B3, B5 och B12, verkar Pimpjuice för att maximera ditt energiförråd. Pimpjuice tillgodoser sin boost delvis från Guarana, en 100% naturlig tropisk ingrediens, vars frön vid rostning åstadkommer stimulerande effekter liknande de från koffein. Pimpjuice ger ca 130 kalorier per burk samt är fri från azo-färgämnen.

Pimpjuice representerar den nya och förbättrade energidrycken för dagens aktiva och hälsomedvetna konsumenter. Pimpjuice är ickekolsyrad vilket för den idealisk för krävande sporter och hårda träningspass.

Pimpjuice är Premium Energi Drycken nr.1 för folk som dansar mer, tränar hårdare, vill lära sig allt och som vill ha ut det mesta möjliga av livet...

Pimpjuice

är här för att pimpa upp din tillvaro!




Click here and tell me what you think - (1 Comment)
CATEGORY: PERSONAL




Melanotan - Snyggt brun på ett säkert sätt
SATURDAY 11 FEBRUARY 2012 - 20:51

Innan jag åkte till Brasilien över nyår så passade jag på att testa Quicktans melanotan nässpray. Annars hade jag bränt mig som satan i den brasilianska solen.

 

Den fungerade över förväntan bra & jag använde solskydd endast på axlarna i några dagar.

 

Man slipper oxå vissa biverkningar som annars kan få av MT2 i spruta. Helt ärligt så märkte jag inte en enda biverkning.

 

 




Click here and tell me what you think - (3 Comments)
CATEGORY: PERSONAL




Min galna fredag - Filmkameror, nakna hundar & fulla strippor
SATURDAY 11 FEBRUARY 2012 - 11:48

Fattar faktiskt inte vad jag gör vaken nu..

 

Höll igång 24 timmar igår. Vaknade kl 05.00 & som min man så fint säger, -visst var jag snäll älskling som gav dig frukost på sängen? Ha ha proteinkräm får man väl kalla den frukosten då;)

 

Sen hade vi min kära favoritförfattare & hans fina fru här. Renzo Aneröd har förutom att skriva flera fantastiska böcker som tex Fiender, även gjort ett flertal dokumentärer. Nu håller han på med en där jag ingår..

 

Så förutom filmning & intervju så fick Renzo även följa med mig på en anti päls kampanj plåtning. Rätt var det var fick han hoppa in som stylist oxå:)

Renzo hoppar in & stylistar lite..

Hans fina fru sköter filmningen..

 

Med i studion hade vi fotografen Mauro Lopez två enormt gulliga hundar, Enzo & Texas. De är av rasen Amerikansk naken terrier. Man blev helt kär. Dom är så söta att man smälter..

Texas & Enzo

 

Jag passadepå att ta lite olika bilder när jag ändå var i Mauros fina studio. Dessa bilder är inte helt klara men kan ändå inte låta bli att visa dom..

Hittade mitt gamla egen designade linne..

Jag & Enzo..

 

Sen var det fest med bästa tjejgänget (ja alla var inte strippor, men några)

 

Jag låter väl dessa bilder tala för sig själva:)

 

Kan tilläggas att vi var ca 7 tjejer som hade drinkprovar kväll. Alla skulle bjuda på sin special drink.. Tror nog att värdinnan har ett rätt kladdigt golv att ta hand om idag..

 

Vid 03.00 kom min man & hämtade mig. Han bara skrattade & skakade på huvudet eftersom ljudvolymen var på decibel hårdrocks konsert all sprit var slut.. ha ha, härlig avslut på kvällen..

 

 

 




Click here and tell me what you think - (2 Comments)
CATEGORY: NO CATEGORY




Anti päls plåtning & dokumentärfilmning
FRIDAY 10 FEBRUARY 2012 - 09:04

Vaknade 05.00 i morse & det var lögn i helvete att somna om..

 

Är nog rätt uppspelt för min anti päls plåtning som ska ske idag & som dessutom är min egna idé.. Förhoppningsvis kommer jag få ha med två supersöta hundar & jag har redan flera bra text ideér.

 

Dessutom kommer en av mina favoritförfattare Renzo Aneröd hit idag & gör forsättning på en dokumentär jag ska vara med i.. Rätt spännande dag med andra ord..

 

Jag gjorde en liten plåtning igår & passade på att testa mina fuskpäls kläder som ska ingå i min anti päls kampanj.. Smakprov kommer här;)




Click here and tell me what you think - (1 Comment)
CATEGORY: PERSONAL




Kanske dax att sluta banta - För bra effekt
THURSDAY 9 FEBRUARY 2012 - 20:56

Hmm.. Man blir lätt lite blind.. Har käkat Slimex ett tag nu & fick bilder som jag tog i helgen.

 

Har nog gått ner lite för mycket. Men man blir ju lätt blind & inser inte hur mycket man tappar. Jag väger mig rätt sällan så tänker ju inte på om kilona rasar för fort.

 

Men Slimex fungarar ju utan tvekan jävligt bra & effekten håller i sig ett tag efter att man har slutat. Men nu blir det paus från Slimexen & dax för gymmet & stadiga frukostar istället..

 




Click here and tell me what you think - (7 Comments)
CATEGORY: PERSONAL




Heta bilder från helgens plåtning
WEDNESDAY 8 FEBRUARY 2012 - 22:46

Ja helgens plåtning blev riktigt bra. Håller dom bäst på att gå igenom alla bilder & har kommit halvvägs.. Men fastnade för den här..

 

Många tycker att man ska retuscha så hårt att vecken i midjan försvinner men det tycker inte jag. Det är ju så det ser ut när man böjer på sig så dom kan gå få vara kvar tycker jag..




Click here and tell me what you think - (3 Comments)
CATEGORY: MODELING




Jävla snutar - Polisvåld förekommer överallt, varje dag
WEDNESDAY 8 FEBRUARY 2012 - 19:08

Fy fan så illa berörd jag blev när jag såg den här filmlänken på Youtube!

 

Så sjuka jävla as vissa snutar är. Jag fattar att de ser skit varje dag men de har sökt sig till ett yrke som går ut på SERVE & PROTECT!!! Klarar man inte det så ska man söka sig någon annanstans.

 

Jag vet några som blivit utsatta för polisvåld, däribland min egen mamma nån gång på 80-talet.

 

Snutar klarar sig ju tydligen alltid undan alla anmälningar oxå..

Inte så konstigt kanske med tanke på att de får utreda sina egna fall. Ungefär som att vara domare i sitt eget mål.

 

Hur många kvinnomisshandlare finns det inte inom poliskåren? Det begås fan lika många brott inom poliskåren som det görs ute på gatan.

 

Här är Youtube länken, varning för starka bilder.

 

Fy fan för scenen där dom misshandlar enkille & hans två små hundar står & tittar på, stackars djur..




Click here and tell me what you think - (5 Comments)
CATEGORY: PERSONAL




Grattis Sötis 6 månader
WEDNESDAY 8 FEBRUARY 2012 - 09:26

Idag fyller vår lilla svarta madame Sötis hela 6 månader <3

 

Grattis önskar Martin, Amina, Hardon & Terror:)




Click here and tell me what you think - (0 Comments)
CATEGORY: PERSONAL




Porno Lovers på Facebook
TUESDAY 7 FEBRUARY 2012 - 23:21

Precis som att ha de rätta apparna på telefon så måste man ju vara med i de rätta grupperna på Facebook;)

 

Jag gick nyss med i en grupp som heter Porno Lovers.. Underbar grupp med sköna & openminded människor som gillar att dela med sig av det mesta;)

 

Jag delade med mig om vad jag gjort ikväll vilket är en fantastiskt häftig & sexig lotion & dildo show.. Nu ska jag fortsätta kvällen hemma i sängen med man extemt sexiga make;)




Click here and tell me what you think - (1 Comment)
CATEGORY: SEX




Trakasserier på nätet, mobilen & Facebook
TUESDAY 7 FEBRUARY 2012 - 13:43

Det är ju märkligt att vissa människor inte klarar av att sköta sitt eget liv utan måste lägga sig i alla andras.

 

I Nyköping finns det en tjej som heter Jeanette Eriksson som under flera års tid har skickat anonyma sms till min väninna Carina. Det var hot om att hon skulle dö & var äcklig osv.

 

För ett tag sedan ringde Carina mig & berättade att Jeanette fortfarande håller på att ringa henne flera ggr om dagen & hota & dessutom drog hon upp mitt namn om & om igen. Jag kan tillägga att det är 9 år sedan jag flyttade från Nyköping & jag har inte ägnat denna Jeanette en tanke. Men uppenbarligen tänker hon en hel del på mig.

 

Jag har haft hennes tel nummer på spärr så att hon inte kan ringa mig & alla hennes sms läggs i en särskild mapp. Vi har ju tack & lov fått den nya stalking lagen & imorgon ska jag besöka polisen & göra en anmälan. Nu har jag tyvärr bytt telefon så jag får allt hon skriver hela tiden.. Suck..

 

Jag har ingen som helst aning om vad det är hon vill & varför hon har snöat in på just mig men det är ett väldigt skadat beteende hon håller på med.

 

Här är lite av det hon skriver:

 




Click here and tell me what you think - (17 Comments)
CATEGORY: PERSONAL




Amina är snart på tv igen - Helt naken?
MONDAY 6 FEBRUARY 2012 - 22:27

Idag var dag 1 av 2 inspelningsdagar för ett nytt program på TV3..

 

Det ska handla om sex.. Så klart;) Så jag var helt naken framför ett glatt gäng killar, ha ha..

 

Så nångång i Mars syns jag på burken igen.. Ja vi får väl se hur det går.

 

Jag tackade ju nej till Big Brother & Wipe Out nyligen eftersom jag föredrar att ha en viss kontroll på allt spektakel i tv..'




Click here and tell me what you think - (2 Comments)
CATEGORY: MEDIA




Models fighting against fur - December Wiklund & Malena Dahl
MONDAY 6 FEBRUARY 2012 - 05:11

Mina vackra vänner December Wiklund & Malena Dahl är först ut i kampanjen Models fighting against fur

 

Äntligen händer det något här i Sverige. Modemedvetna svenska tjejer tar upp kampen mot päls.

 

Både December & Malena är stora djurrättsvänner tillika bloggerskor & modeller. All cred till er tjejer, bra jobbat.

 

Fler bilder i kampanjen kommer.




Click here and tell me what you think - (1 Comment)
CATEGORY: MODELING




WELCOME TO PARADISE - OZORA festival is pure love
MONDAY 6 FEBRUARY 2012 - 00:11

Nu är OZORA festivalens Official video 2011 släppt..

 

Jag har suttit med tårar i ögonen & ett leende på läpparna i 50 minuter.

 

Fy fan vad jag längtar dit.. Jag ÄLSKAR den festivalen.Vet inte hur man ska förklara.. Man måste åka ner & uppleva stället för att förstå.

 

Det är de vackraste människorna på jorden, alla har ett leende på läpparna & stämningen vibrerar av kärlek & gemenskap.

 

Det känns som att vara i en underbar fantasivärld. Om jag bara fick en enda önskan till i mitt liv så hade det varit att åka på OZORA festivalen med mina nära & kära.

 

PURE LOVE!!




Click here and tell me what you think - (1 Comment)
CATEGORY: MUSIC




Liveshow - Sex IRL
SUNDAY 5 FEBRUARY 2012 - 13:09

På senaste tiden tycker jag att jag har hört en hel del om livesexshower. Det är tydligen ganska vanligt utomlands.

 

Men finns det i Sverige? Och vart i så fall.. Samt hur går det till & kostnad?

 

Jag vet att det försiggår på sexhibition mässorna i Finland men då med glasruta emellan. Vore det inte mer intressant att se en sån show lite mer intimt? Tex hemma hos nån eller i en mysigt inredd lokal?

 

Och dessutom kunna välja att se olika slags shower, kanske två tjejer, två tjejer & en kille, BDSM, dominans, ja det finns ju en massa spännande & upphetsande man skulle vilja titta på.

 

Dessutom ska det ju vara vackra fräscha människor som utför akten/showen.

 

Så finns det nåt intresse för sådant i det här landet?




Click here and tell me what you think - (5 Comments)
CATEGORY: SEX




Art-Cor Clothing - New photoshoot
SATURDAY 4 FEBRUARY 2012 - 20:32

Gjorde en skön plåtning för Art-Cor Clothing häromdan..

 

Riktigt nice kläder;)




Click here and tell me what you think - (3 Comments)
CATEGORY: FASHION




Få tag på horungen - Djurplågaren ska sona sitt brott
THURSDAY 2 FEBRUARY 2012 - 21:22

 

Hur jävla svårt ska det vara att få tag på detta jävla as??

 

Abdullah Ahmad Thabit, 22, bördig från Irak, som i höstas bestialiskt misshandlade och torterade en sex månader gammal blandrastik till döds i Linköping, överklagar det fängelsestraff på 1 år och 3 månader han dömdes till i tingsrätten.

 

Jag har skrivit om den här vedervärdiga människan som inte bara är skriven på en adress i den förort jag är uppvuxen i, utan även har mördat sin valp Sheva i den kommun jag nu bor i.. Inte ett fucking jävla spår????

 

Är det nån som är rädd? Vet du nåt, snälla tipsa.. Inget reggas.. Du kan vara anonym här på bloggen.

 

Jag kopierar det jag skrev för ett tag sedan..

 

Hennes korta liv var fylld av ständig skräck & plåga.. Den man som skulle vara hennes trygghet & skydd här i livet förvandlade hennes valptid till en mardröm som inte går att föreställa sig.

En liten mjuk & glad hund som inte förstod varför hon inte fick leva det liv som hon hade rätt till. Hon levde med ett sadistiskt monster varje minut av sitt korta liv. Hans sjuka nycker styrde hela hennes tillvaro.

Han ströp henne långsamt för att sedan återuppliva henne. Gång på gång. Han hängde upp henne i handukstorken & slog henne. Hon fick inte gå ut, blev inlåst i badrummet där hon givetvis kissade & bajsade för vart skulle den lilla tjejen annars göra det? Då blev han vansinning för det & misshandlade & torterade henne ännu mer.

Men han ansåg att det inte var hans fel för lilla Sheva var ju jobbig. Dessutom hade han spelat bort alla pengar på poker & den ilskan tog han ut på Sheva.. När hon väl var död slängde han henne i skogen som en hög sopor. Hon levde när han slängde henne. Hon hade blött ur nosen & kräkts innan hon äntligen fick frid genom döden.

Nu har han fått sin dom. Den blev ovanligt hård för ett djurplågerifall. Men ingen dom är hård nog för detta brott..

 

Nu har idioten överklagat.. Skämtar han? Han ska vara jävligt glad att ingen har fått tag på honom..

Sheva

Shevas mördare som torterade henne långsamt till döds trots att hon bara var en liten valp som ville ha kärlek.




Click here and tell me what you think - (8 Comments)
CATEGORY: PERSONAL




VIP Picture - Spread your legs and suck on it
THURSDAY 2 FEBRUARY 2012 - 13:44

Ser rätt inbjudande ut va? Gjorde det lite skönt för mig efter att ha varit fastspänd på korset;)




Click here and tell me what you think - (1 Comment)
CATEGORY: VIP PICTURES




Latex, bondage & dildo i alla hål
THURSDAY 2 FEBRUARY 2012 - 00:01

Vill du se mer av plåtningen jag gjorde igår?;)




Click here and tell me what you think - (0 Comments)
CATEGORY: MODELING




Döden är det enda vi alltid kan vara helt säkra på kommer
WEDNESDAY 1 FEBRUARY 2012 - 21:25

Idag fick min vän Susanne låta sin fina vovve Valkyria somna in.

 

Valkyria hade alldeles för mycket smärtor för att hennes liv skulle vara värdigt.

 

Jag läste en dikt på Susannes FB som jag tyckte var så vacker att jag måste publicera den här.. Nu gråter jag:(

 

Stå ej och gråt vid min grav.
Jag sover ej, jag gav mig av.
Jag är tusen vindar över sjön,
jag är silverglittret i snön,
jag är solsken över mogen säd,
jag är stilla regn i höstens träd.
När du vaknar i morgonens vila
är jag tysta fåglar som ila
i cirklande flykt över vatten.
Jag är milda stjärnor om natten.
Stå ej och gråt vid min grav
Jag är ej död, jag gav mig av…

Valkyria




Click here and tell me what you think - (3 Comments)
CATEGORY: PERSONAL

Välkommen till Aminas blogg!

Här får du läsa om allt mellan himmel & jord. Jag skriver precis vad jag känner & tänker. Om du blir berörd, upprörd, glad eller ledsen så är det precis vad jag vill uppnå.
Min blogg är ingen slätstruken smink eller mode blogg, jag följer mina egna regler & tankar.
Du kommer att få läsa om allt från striptease till samhällstjänst. Du kommer få se bilder som kan uppfattas som stötande.

Jag tar gärna emot konstruktiv kritik men undanber regelrätt mobbning. Att anonymt kasta skit på någon på nätet är inte bara förkastligt utan även ett psykiskt stört beteende.

Sen är mitt bloggande bara ett tillfälligt tidsfördriv & en lek med tankar & ord.

Välkommen!

CALENDAR
« DECEMBER JANUARY 2012 FEBRUARY »
MO TU WE TH FR SA SU
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
CATEGORIES
ADULT MOVIES (30)
ANIMALS (35)
BOOKS (17)
FASHION (65)
MEDIA (68)
MODELING (170)
MOVIES (22)
MUSIC (52)
NIGHTLIFE (34)
NO CATEGORY (282)
PERSONAL (762)
PHOTOGRAPHY (47)
SEX (143)
STRIPTEASE (58)
TRAVEL (51)
VIP PICTURES (60)
SEARCH POSTS
RECENT POSTS
 SLIMEX - Smal & hälsosam
 Vi hamnade i Aftonbladet
 Plåtning för Bayb.se
 6 års fängelse för mordförsök med skruvmejsel
 Inte så lätt när det väl gäller
 Världens billigaste skönhetsmedel
 Köttskatt behövs för hälsans skull
 Vill du vara med i en kommande biofilm?
 Idag startar inspelningen
 Skådespelaruppdrag i en långfilm
 Bästa frisören i stan - Efterbild
 Nya veggo-cafét hos Seyhmus
 Martins kontaktannons
 Min kontaktannons
 Bästa frisören i stan
 Näthat & sexuella trakasserier kan leda till självmord
 Fightplay
 Här flyr nakenmodellen - Hittade rånet jag var med om för några år sen
 Göteborgare, håll ögonen öppna!!
 Bästa dokumentären - Systemfel som hotar världen
 92 dagar kvar till den första..
 Amina Axelsson - New adult gallery
 Nytt veganskt smink
 Vi glömmer aldrig Astrahundarna
 Så här tar du Melnotan
 Storyn om Mattias Lundgren - Killen som inte finns, slutet
 Bilder från förra veckans plåtning
 Har du ett tråkigt liv?
 Storyn om Mattias Lundgren - Killen som inte finns, fortsättningen
 Högklackade skor säljes - Replay
 VIEW ALL BLOG ENTRIES
LATEST COMMENTS
 Varför har du slutat blogga? :( K...

 Kan inte du göra ett inlägg om hu...

 Hej finns skorna fortfarande kvar...

 Tiina Nyman... Skulle vilja veta...

 Hej Amina, jag tänkte bara fråga....

 Hej Amina! Tack för tipset, ja...

 Amina - tråkig är det sista du är...

 Jag misstänkte det. Jag har likna...

 Vad innehåller det? Hormoner?

 Varför vill man inte sätta fast d...

 Det måste vara frustrerande och ä...

 Absolut :) Det viktigaste är ärli...

 Tror faktiskt att det inte är så...

 Jaaag vill var med :)

 Hej Amina, är i startgroparna til...

 Hahaha, fantastiskt! Men han glöm...

 Hej Amina! Vill dels berömma d...

 Hahaha!! Jag skulle nog nap...

 Nätmobbning eller mobbning i stör...

 Ge sig på barn och djur, fy fan b...

ARCHIVE
MARCH 2013 (40) FEBRUARY 2013 (68)
JANUARY 2013 (63) DECEMBER 2012 (57)
NOVEMBER 2012 (55) OCTOBER 2012 (43)
SEPTEMBER 2012 (81) AUGUST 2012 (56)
JULY 2012 (80) JUNE 2012 (81)
MAY 2012 (109) APRIL 2012 (81)
MARCH 2012 (73) FEBRUARY 2012 (84)
JANUARY 2012 (50) DECEMBER 2011 (46)
NOVEMBER 2011 (61) OCTOBER 2011 (53)
SEPTEMBER 2011 (66) AUGUST 2011 (46)
JULY 2011 (21) JUNE 2011 (24)
MAY 2011 (13) APRIL 2011 (16)
MARCH 2011 (13) FEBRUARY 2011 (13)
JANUARY 2011 (8) DECEMBER 2010 (8)
NOVEMBER 2010 (22) OCTOBER 2010 (35)
SEPTEMBER 2010 (22) AUGUST 2010 (14)
JULY 2010 (11) JUNE 2010 (5)
MAY 2010 (3) APRIL 2010 (6)
MARCH 2010 (14) FEBRUARY 2010 (27)
JANUARY 2010 (14) DECEMBER 2009 (25)
NOVEMBER 2009 (18) OCTOBER 2009 (32)
SEPTEMBER 2009 (45) AUGUST 2009 (40)
JULY 2009 (38) JUNE 2009 (23)
MAY 2009 (19) APRIL 2009 (32)
MARCH 2009 (28) FEBRUARY 2009 (14)
LINKS
 Anjas Nagelstudio
 Cattis blogg
 Demonias Blogg
 Malenas värld
 Decembers blogg
 Daniel Norell
RSS FEED, ETC.


RSS-feed
  COPYRIGHT © 2013, WWW.AMINAAXELSSON.COM,  18 U.S.C. SECTION 2257 COMPLIANT

Amina Axelsson

Amina is ­a blonde ­model fro­m Sweden ­who has b­een featu­red in Pl­ayboy alo­ng with m­any other­ magazine­s. Her ho­t video c­lip­...
Hanna Helén

Hanna is ­a sexy fu­n-loving ­blond who­ loves to­ show her­ beautifu­l body in­ front of­ the came­ra. Don't­ miss thi­s hottie ­guy­...
Kelly Woodman

Kelley is­ a lovely­ model fr­om the UK­, she has­ long bro­wn hair a­nd sexy G­rey eyes,­ she has ­a perfect­ body, ch­eck her o­ut!­
Sanna Rough

Cheetah H

Cheetah i­s a sexy ­brunette ­from Swed­en who is­ not shy ­at all! D­on't miss­ her hot ­portfolio­
Carli Banks

Carlie is­ a well k­nown mode­l from th­e US, she­ loves to­ show her­ body and­ you wont­ regret c­hecking h­er out!­
Lenka Nicco

Barbie Swede

One of th­e most be­autiful p­orn stars­ in Swede­n. Barbie­ Swede is­ a cute, ­happy and­ sexy bar­bie doll ­who love ­to tease­ an­...
Jana Cova

Jana is a­ famous a­ctress/mo­del from ­the Czech­ Republic­, she has­ been fea­tured in ­magazines­ such as ­Hustler, ­Penthouse­, H­...
Sandee Westgate

Sandee We­stgate fr­om Califo­rnia bega­n modelin­g at the ­age of fi­ve. She w­as select­ed as Hus­tler Hone­ys of the­ Month fo­r t­...
Silvia Saint

Silvia Sa­int is a ­Czech por­nographic­ actress.­ In 1996,­ she was ­Penthouse­ Pet of t­he Year i­n the Cze­ch editio­n of the ­mag­...
Jana Jameson

Jana is a­ lovely y­oung mode­l from th­e Czech R­epublic, ­she has a­n amazing­ body and­ isnt afr­aid to us­e it! Go ­check her­ ou­...
Erin Nicole

Erin is a­ lovely m­odel from­ the US, ­she has t­hat youth­ful innoc­ence and ­you wont ­regret ch­ecking he­r out!­
Katerina Tarantino

Sexy Kate­rina will­ make you­ go nuts,­ her amaz­ing body ­is to die­ for, and­ she isnt­ afraid t­o show it­ off! Thi­s natural­ be­...
View more top rated models